Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Світлодіодна стрічка - джерело світла останнього покоління. Знаходить застосування в найрізноманітніших сферах, у промисловості, побуті, рекламі, дизайні. Вибір стрічки зі світлодіодами здійснюється з урахуванням особливостей монтажу та умов експлуатації. Облік усіх найбільш значущих характеристик забезпечить бездоганність функціонування та довговічність освітлювального пристрою.

Світлодіодні стрічки в інтер'єрі

Завдяки невеликим розмірам світлодіодної стрічки та гнучкості, її можна встановити там, де складно використовувати світильник іншого типу. В інтер'єрі вона використовується дизайнерами для декору стелі, підлоги, сходів, ніш, меблів. Там, де кімнатним рослинам не вистачає природного освітлення, також можуть виручити світлодіоди на стрічці.

LED-освітлення дозволяє створити в приміщенні м'яку, приємну атмосферу, без різких відблисків світла. У продажу є світлодіодні стрічки, які можуть змінювати свій колір, за допомогою дистанційного керування інтер'єр перетворюється в одну мить. А тому варто купити світлодіодну стрічку для оформлення інтер'єру.

Для приміщень з вологою атмосферою - ванною, санвузла, кухні - рекомендується придбати вологозахищені вироби. У кожної діодної стрічки є свій клас захисту, який визначає місце її установки. Можна підібрати варіант навіть для внутрішнього підсвічування акваріума. Стрічки зі світлодіодами можна використовувати і як підсвічування, і як основне джерело світла. Тому, все більше охочих купити світлодіодну стрічку для використання її можливостей в інтер'єрі.

Чому варто купити світлодіодну стрічку в інтернет магазині

В інтернет магазині є широкий вибір світлодіодних стрічок. Кожен може підібрати та купити світлодіодну стрічку з необхідними технічними та декоративними характеристиками за відповідною ціною. Можна замовити доставку. Звичайно, вартість товарів цієї категорії дешевою не назвеш, але установка світлодіодної стрічки окупається довгим терміном бездоганної експлуатації.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано