Що таке підвісна люстра: розкажуть експерти Elekomp
Велика розмаїтість освітлювальних приладів дає можливість знайти світильники оптимальних параметрів і дизайну. У побутовому застосуванні не втрачають своєї актуальності вибір підвісної конструкції. Підвісна люстра - це практичний, стильний варіант освітлення, що забезпечує ефективне світло, з можливістю регулювання під запити користувачів. Люстра підвісна над столом дає змогу створити акцент над обідньою зоною. Красиві підвісні люстри в зал стануть оригінальним доповненням інтер'єру, люстра кухонна підвісна відповідає за зонування простору, а лаконічні підвісні люстри в спальні впораються із завданням формування затишної, спокійної атмосфери.
Більшість моделей виконують роль повноцінного елемента інтер'єру, кімнатні люстри підвісні поодинокі відмінно зонують простір, виділяючи робочу зону, місце для читання тощо.
Замовити моделі підвісів доступно у великій різноманітності на сайті Elekomp. Модельний ряд відрізняється типом і кількістю джерел світла, розмірами, матеріалами, зовнішнім виглядом і функціоналом. Досвідчені менеджери допоможуть розібратися, люстри підвісні що це, яке кріплення краще для конкретної стелі та в інших важливих питаннях. Професійний підхід і якісна продукція дають змогу знайти оптимальний освітлювальний прилад будь-якого типу приміщення, інтер'єру та вподобання користувачів.
Основні характеристики, плюси й мінуси підвісних люстр
Велика підвісна люстра або компактний одиночний варіант мають схожі характеристики. Їхня конструкція має низку особливостей.
Насамперед це кріплення, що здійснюється на спеціальні декоративні підвіси, ланцюжки, шнури, струни. Елементи дозволяють отримати відстань до стелі, рівномірність розподілу світла, без засвічених і затемнених ділянок. Кількість плафонів не обмежена, крім них використовуються LED-діоди та стрічки, спот-платформ тощо.
Комплектуючі виробляють з матеріалів різного виду: сталь, алюміній, бронза, мідь, скло, кришталь, деревина.
За формою це люстра підвісна кругла, квадратна, багатоярусна та інші рішення. Дизайн також у широкому асортименті, це як мінімалізм із двох або трьох плафонів на шнурку, так і елегантні конструкції в класиці, розкішні варіації ар-деко тощо.
Люстра підвісна в кімнату має важливу особливість, що і робить її затребуваною покупкою - рівномірне розсіювання світла в просторі. Правильно обрана підвісна люстра в зал, дитячу, на кухню повинна враховувати площу приміщення, геометрію, особливості типу кімнати. За допомогою одного освітлювального приладу можна отримати якісне освітлення і замінити кілька точкових світильників.
Але не слід думати, сучасні підвісні люстри на кухню та інші кімнати це універсальний вибір. Для окремих просторів краще купити кілька приладів і організувати зональне освітлення. Ось тут допоможуть точкові моделі.
Головні переваги, якими володіють великі підвісні люстри:
- оригінальні, стильні дизайни;
- широке розмаїття модифікацій;
- можна застосовувати практично будь-які типи ламп.
Виняток, лед люстри підвісні, із закритим плафоном.
Функціонал підбирається під завдання користувачів, інтер'єр житла. Можна використовувати дистанційне керування, налаштування яскравості та низку інших опцій.
Кількість плафонів також підбирають під дизайн, габарити приміщення, особливості його застосування.
Якісні та довговічні матеріали в правильно підібраній модифікації стійкі до корозії, вигорання, дають змогу насолодитися привабливим зовнішнім виглядом і ефективним світлом тривалі терміни.
Серед мінусів називають можливість застосовувати підвісні люстри для високих стель, адже конструкція досить масивна. Також слід враховувати варіант надійного кріплення під конкретний тип стелі.
Де найчастіше застосовують підвісні люстри?
Підвісна люстра на кухню або люстра підвісна в спальню - виробники дають можливість замовити світлотехніку для різних приміщень. Тип кімнати та її призначення - один із ключових аспектів вибору освітлювального приладу. Підвісні люстри для ванної кімнати можуть істотно відрізнятися від моделей для залу, не тільки зовнішнім виглядом, а й матеріалом, властивістю вологозахисту та іншими специфікаціями приміщення.
Що таке підвісна люстра в різних видах приміщень:
- Підвісна люстра в спальню. Застосовується для формування м'якого і розслаблюючого світла. Оптимальний вибір - світлодіодна люстра підвісна з можливістю регулювання інтенсивності освітлення. Це дасть змогу змінювати яскравість під час доби, побажання до атмосфери в кімнаті. Люстри в спальню підвісні зазвичай варіанти з матовим покриттям плафонів, розсіювачем світла, що створює відчуття затишку. Часто використовують підвісні люстри над столом для макіяжу, два підвіси над тумбочками біля ліжка. Вони слугують сучасною альтернативою традиційним настільним лампам. При цьому не займають багато місця на поверхні тумб.
- Люстра підвісна денного світла в дитячу. Освітлювальні прилади повинні мати безпеку і функціональність. Міцні й нетоксичні матеріали, яскраве, але водночас не сліпуче світло створюють оптимальні умови для активностей, навчання, відпочинку та сну. Люстра кругла підвісна, квадратна або інших незвичайних форм, з веселим, барвистим дизайном розвивають фантазію та уяву дитини, оригінально доповнюють інтер'єр. Чудовий варіант для встановлення в дитячій, моделі з регулюванням висоти й кутів освітлення.
- Люстра підвісна у вітальню. Приміщення, в якому збирається вся сім'я, гості, вимагає особливого підходу до освітлення. Підвісні люстри дизайнерські вносять витонченість кімнаті, а сучасний функціонал допоможе правильно організувати світло, регулювати його під конкретні завдання користувачів. Бренди пропонують багато цікавих дизайнів, світильник може як підкреслити, вписатися в інтер'єр, так і стати його центральним акцентом. Компактна підвісна люстра у вітальню дає змогу зонувати простір, використовувати прилад для комфортного читання, підсвічування картин, фотографій тощо. А велика люстра в зал підвісна стане справжньою окрасою інтер'єру.
- Підвісні лед люстри для передпокою. Модель має забезпечити ефективне освітлення невеликої, темної кімнати. При цьому якісне світло здатне викликати відчуття гостинності, безпеки. Краще підбирати не довгі конструкції, оптимальний вибір люстра прямокутна підвісна, яка не вимагає багато місця. Доречним і зручним рішенням стане впровадження датчиків руху, які автоматично вмикають і вимикають освітлення за наявності або відсутності людей. У передпокої часто використовують поодинокі люстри зі світлом, спрямованим вниз, для створення акцентів на декорі, дзеркалах, інших елементах.
- Люстри підвісні світлодіодні у ванну кімнату. Пристрої відрізняються властивостями вологозахисту і стійкістю до корозії. Рекомендується підбирати високий ступінь захисту від вологи - клас IP44 або більше. Яскраве і спрямоване світло дасть змогу наносити макіяж, голитися, без встановлення додаткових ламп. Практичне рішення - вибір світильників з димером, що дає змогу проводити регулювання інтенсивності освітлення, отримати не тільки яскраве світло, а й м'якість для розслаблення у ванній.
- Люстра підвісна на кухню. Варіант, здатний освітити робочу зону або обідній стіл. У першому місці краще орієнтуватися на яскраве, спрямоване світло, щоб забезпечити комфортне приготування їжі. У другій зоні підвісна люстра над обіднім столом має забезпечити більш м'яке, розсіяне світло, що дає змогу отримати спокійну атмосферу. Попит має люстра на кухню підвісна з регулюванням висоти, спрямованості світла під можливі ситуації.
Підвісні люстри в інтер'єрі різного стилю
Дизайнерські підвісні люстри можуть використовуватися в різних видах інтер'єрів.
Конструкція освітлювального приладу складається з плафонів і підвісів, з кріпленням до стелі. Залежно від зовнішнього вигляду і габаритів, моделі можуть служити основним джерелом світла або акцентним освітленням. Часто їх використовують як додаткові світильники, в модифікації з розташуванням плафонів в ряд по лінії. Купити такі пристрої актуально для невеликої кімнати, люстри підвісні для кухні, спальні, дитячої, коридору.
Каталог сайту Elekomp включає великий асортимент різноманітних дизайнів, можна замовити підвісну люстру в таких стилях:
- класичні підвісні люстри. Відрізняються розкішними плафонами, дорогим кришталем або склом, елегантними елементами декору;
- лофт підвіси. Підвісна люстра лофт що це знають не всі. Дизайн таких приладів поєднує в собі деталі з металу і дерева, строгі форми та лінії, індустріальні деталі.
- підвісні люстри в їдальню, зал, у стилі модерн - це оригінальний зовнішній вигляд з безліччю витончених деталей;
- люстра підвісна довга, квадратна, в стилі хай тек. Може мати футуристичний дизайн. Незвичайні, трохи інопланетні варіанти відмінно поєднуються в скляних, металевих інтер'єрах, офісах і оригінальних житлових просторах;
- підвісна конструкція з флористичними мотивами, добре впишеться в романтичний дизайн спальні, дитячої, додасть ніжності, настрою в стилях прованс, кантрі тощо.
Люстри підвісні на кухню і для інших приміщень - широка категорія приладів освітлення, з можливістю вибору під особливості інтер'єру, призначення типу приміщення.
Відмінності підвісних люстр від стельових
Перед купівлею освітлювального обладнання важливо розуміти відмінності підвісних і стельових люстр.
Розберемо більш детально чим відрізняється підвісна люстра від стельової?
Експерти радять для вибору оптимального варіанту враховувати такі відмінності світильників:
- Зовнішній вигляд і розміри. Масивні люстри класичні підвісні забезпечують необхідну відстань плафонів до стелі. У стельових моделях конструкція компактна, примикає до поверхні стелі.
- Застосування. Оптимально підходить підвісна люстра над кухонним столом, для стель від 2,5 м. Це може бути квартира, а також офіс, кафе та інші приміщення. Стельові моделі зазвичай використовують у житлових кімнатах, зі стелями до 2,5 м.
- Монтаж. Для надійного встановлення масивної конструкції освітлювального приладу знадобитися монтажний гак, закріплений у стелі. Важкі моделі краще доповнити металевими напрямними, іншими підсилювальними елементами. Стельові конструкції встановлюють на кріпильну планку, вони легкі та відмінно поєднуються з натяжними та іншими типами стель.
- Дизайн. Масивні світильники слід підбирати під конкретний стиль інтер'єру, дизайн і параметри кімнати. Невеликі стельові моделі практично не впадають в око, можна вибрати лаконічні варіанти та вписати їх у будь-який інтер'єр. Незалежно, люстра стельова або підвісна - різноманітність приладів дасть змогу знайти гармонійну модель.
- Параметри освітлення. Прилади можуть виконуватися в різних варіаціях, багатоярусні та багаторіжкові - здатні освітити багато простору. Одна стельова люстра ефективно впорається з освітленням кімнати 20-30 м2.
- Напрямок світла. Під час повороту плафонів у підвісному пристрої можна змінювати спрямованість світлового потоку: в сторони, вгору або вниз. Це актуальна люстра на кухню підвісна над столом. У стельових моделях немає можливості регулювати світло.
Люстри підвісні класичні - актуальний вибір для великих просторів, але з певними умовами для монтажу конструкції. Вони забезпечують широкий функціонал і можуть слугувати акцентним елементом інтер'єру. Стельові - оптимальне рішення для низьких стель, стриманих сучасних інтер'єрів. Обидва варіанти мають свої плюси та мінуси, представлені бюджетними та преміальними моделями від відомих брендів. Головне підібрати освітлювальний прилад, що відповідає габаритам, зовнішньому вигляду приміщення і необхідним опціям роботи (підвісна люстра з пультом, диммером тощо).
Вибір підвісної люстри залежно від типу стелі
Часто постає питання, яка люстра підвісна підходить для кріплення до конкретного типу стелі. Розберемо кілька популярних варіантів монтажу.
Люстра на натяжну стелю
Полотно натяжної стелі досить вибаглива поверхня, яка не витримує великої ваги або надмірного нагрівання.
Щоб повісити люстру на натяжну стелю, використовують кілька варіантів монтажу: гак, монтажна планка, хрестоподібна планка або фіксація на заставну
Підвісні люстри для кухні та інших приміщень кріпляться залежно від матеріалу поверхні. Наприклад, ПВХ категорично не терпить підвищення температури від ламп. Підходять тільки полегшені моделі з напрямком світлових променів донизу.
Більш масивний освітлювальний прилад може бути встановлений на звичайний гак, який часто можна зустріти в бетонному перекритті.
Паралельно до нього в полотні проробляють отвір, зміцнюють його ущільнювальним кільцем для уникнення пошкоджень біля надрізу. Через нього виводять електропроводи до конструкції освітлювального приладу.
Люстри на кухню підвісні з кріпленням на планку фіксуються на заздалегідь підготовлену конструкцію, до натяжки полотна. При цьому, планка може відрізнятися кріпленнями, або йти в комплекті до самого світильника. Спочатку треба вибрати освітлювальний прилад, а потім монтувати натяжну стелю.
Для встановлення конструкції під монтаж на планку використовують таку послідовність дій:
- Вибір бруса, ширина якого відповідає відстані між основою і полотном.
- Фіксація бруса, виведення проводки та пророблення отворів під кріплення планки.
- Кріплення ущільнювального кільця і фіксація планки, а на неї самого світильника.
Монтаж на хрестоподібну планку передбачає фіксацію двох планок і окремих закладних брусів. При цьому кожен кріпильний елемент оснащується окремими пластиковими кільцями, під кількість монтажних точок.Це не найпростіший спосіб, але звернувшись до професійних майстрів можна отримати надійне і безпечне кріплення.
Заставна для люстри також придумується на початковому етапі робіт. Вона виконується у вигляді звичайної фанери, монтованої на чорнову стелю. Розмір повинен відповідати параметрам освітлювального приладу, не випирати за майбутнє натяжне полотно.
У фанері необхідно проробляти отвір під проводку, і тільки потім проводити фіксацію люстри, через отвори в ПВХ полотні з ущільнювальними кільцями.
Люстра підвісна з кріпленням на гіпсокартон
Підвіси на гіпсокартон - популярне поєднання кілька останніх десятиліть.
Найчастіше для монтажу використовують один із таких способів установки:
- фіксація на пластикові або алюмінієві дюбелі гриб;
- монтаж на гарпунний гак;
- кріплення з використанням заставної.
Вибір визначається товщиною листа і шириною простору під ним. Також слід брати до уваги вагу обраного освітлювального приладу. Не допускається встановлювати світильник прямо на лист гіпсокартону!
Поширений варіант - кріплення до застельового каркаса. Його профіль може витримати велике навантаження і дає змогу встановити навіть важкі освітлювальні пристрої.
У місці розташування профілю просвердлюють отвори для дюбеля, підбираючи кріплення під габарити світильника. Найчастіше це гриби, що забезпечують надійність монтажу.
Підвісна люстра на кухню над столом із кріпленням на гарпунний гак використовується для легкого освітлювального приладу. Це варіант розміщений на краю, з різьбленням і спеціальними елементами, що відкидаються в сторони при введенні в отвір на аркуші.
Встановлення на гак один з найміцніших варіантів. Підходить для середніх і важких люстр. Вимагає попереднього пророблення отвору в листі гіпсокартону. Через нього виводять проводку. Далі через отвір у чорновій стелі або бетоні фіксують гак, використовуючи дюбель.
Потім просто повісити люстру на гак, під'єднати дроти та заховати дроти під декоративний ковпак.
Ще один варіант - використовувати монтаж на заставну, практично аналогічний за процесами з натяжною стелею. При цьому допускається фіксація вже на готову гіпсокартонну конструкцію. Важливо приховати всі елементи монтажу декоративними планками або ковпаком.
Поради як правильно монтувати люстру на гак і планку
Підвіс на гак - частий варіант монтажу. Але здавалося б при простому встановленні, все одно слід враховувати цілу низку нюансів:
- щоб надійно закріпити гак у бетоні, необхідно користуватися спеціальним інструментом - дрилем або перфоратором. Свердла підбираються під конкретний тип стелі (для бетону, цегли тощо);
- сам отвір проробляють не для гака, а під дюбель, щоб провести надійне вкручування метиза;
- для міцності слід розрахувати глибину отвору відповідно до навантаження. Можна навіть зробити запас. А ось поверхневе встановлення загрожує вириванням кріплення. Дюбель повинен повністю ховатися в отвір, триматися щільно;
- на гак підвішують і кріпильну арматуру люстри, проводку, металовироби монтажу. Усі елементи ховаються під декоративний ковпак.
Монтаж на планку також має низку особливостей. Такі люстри дуже популярні і представлені в широкому розмаїтті. Сама монтажна пластина часто йде в комплектації.
Серед нюансів проведення робіт при кріпленні на планку виділяють:
- необхідність перевірити поверхню металодетектором. Важливо, щоб на стелі не було арматури, цвяхів або саморізів, що ускладнюють проходження свердла;
- для бетонної поверхні варто продумати встановлення спеціальних дюбелів. Окремі бренди також пропонують їх у комплекті до освітлювального приладу.
Завершальним етапом стане фіксація люстри і підключення її до електромережі.
Рекомендації з підключення підвісних люстр
Команда інтернет-магазину Elekomp знає багато про світлотехніку. Наші майстри пропонують низку рекомендацій, які допоможуть ефективно і безпечно підключити підвісний освітлювальний прилад. Часто саме люстра стає центральним акцентом кімнати, її впроваджують у різні інтер'єри. Але масивність лякає багатьох користувачів і змушує сумніватися в можливості самостійного підключення пристрою.
Монтаж приладу на гак або монтажну планку не потребує спеціальних навичок. Але все ж знадобляться знання роботи з електрикою, мінімальна теоретична підготовка та обов'язкове дотримання правил безпеки.
Крім базових навичок не обійтися без спеціальних інструментів і матеріалів. Слід підготувати дриль або перфоратор, драбину або стіл, щоб зручно дістати до місця кріплення люстри, індикаторну викрутку, пасатижі, звичайну викрутку або шуруповерт. Рекомендується запастися з'єднувальними колодками, клемами, кріпильним металовиробом, якщо передбачається встановлення гачка.
Для бетонної поверхні може знадобитися анкер, він зможе витримати навіть велике навантаження. А ось для дерева можна застосувати звичайні саморізи потрібної довжини.
Способи встановлення залежать від конкретної конструкції люстри. Також варіант кріплення часто вказують на упаковці самі виробники. Для невеликих, легких моделей можна застосувати планку або гачок, для важких краще все ж монтувати анкерне кріплення. Фіксація безпосередньо на поверхню стелі можлива до задньої стінки освітлювального приладу.
Наступний етап - підключення живлення до світильника.
Подача електроживлення проводиться за допомогою трижильного кабелю, що складається з фази, нуля і заземлення. Але в будинку старої забудови часто немає захисної землі. Фаза обов'язково з'єднана з вимикачем.
Під час самостійного підключення користувачі стикаються з двома сценаріями розвитку подій:
- Підключення люстри до отвору з уже виведеною проводкою. Електропроводку з'єднують із клемною колодкою освітлювального приладу.
- Підвісний світильник переноситься в інше місце. Необхідно підібрати електрокабель необхідної довжини, приєднати до проводки, розмістити його в гофротрубу і зафіксувати на стелю спеціальними проводами. Також можливий альтернативний варіант - використовувати пластиковий кабельний канал. Одна його частина підключається через клемну колодку до електропроводів, а протилежна до світильника.
Підвісна люстра при підключенні вимагає уважних дій, без ризиків замикання і пошкодження конструкції. Необхідно виключити переплутування проводів. Оптимально визначити жили за допомогою монтажної колодки. Якщо це перше, нове підключення, варто орієнтуватися на прийняте маркування за кольором: фаза - червона, помаранчева, чорна, нуль - блакитний, заземлення - зелений. Хоча виникають ситуації, коли всі дроти однакові. Фаза визначається тестером або мультиметром, а ось нуль і заземлення зможе визначити тільки електрик.
Поради щодо догляду за підвісними люстрами
Підвісний освітлювальний прилад, масивний, часто багатоярусний пристрій, що вимагає особливого підходу в догляді та обслуговуванні.
Правильний догляд дозволить забезпечити максимальну безпеку і довговічність експлуатації. Команда інтернет-магазину Elekomp рекомендує виконувати низку простих дій:
- Забезпечити безпечну установку освітлювального приладу. Від правильної установки залежить подальше ефективне використання, безпека експлуатації. Для дотримання цих рекомендацій варто довіряти професіоналам. Тільки досвідчений електрик може гарантувати відмінний результат. Неправильний монтаж своїми руками часто стає причиною короткого замикання і більш серйозних пожежних ситуацій.
- Перевірити фіксацію на стелі. Кріпильні елементи повинні витримувати велике навантаження, вагу і габарити освітлювального приладу.
- Перевірити стан електричної проводки. Стара або пошкоджена проводка може стати причиною негативних наслідків і навіть пожежі. Краще замінити її ще до монтажу люстри.
Не меншу роль відіграє правильна і раціональна експлуатація:
- Використання тільки відповідного типу ламп з інструкції від виробника.
- Правильний розрахунок потужності ламп для виключення перегріву.
- Можна встановити датчики руху, щоб зменшити споживання електроенергії без потреби.
- Використовувати регулювання інтенсивності світла - димер, регулятор, тільки за умови їх сумісності з конкретною моделлю.
Важлива і перевірка ламп, з можливою необхідністю їх заміни. Джерелам світла характерно зношуватися, стежте за їхнім ресурсом і вчасно проводьте заміну.
Експерти рекомендують періодично оглядати люстру на наявність пошкоджень, тріщин, деформації конструкції або проводів. Якщо дефекти виникли, краще не ризикувати і звернутися до майстра для їх усунення або оновлення елементів.
Для продовження термінів експлуатації важливий своєчасний догляд і очищення елементів. Багатоярусність, безліч елементів, трохи ускладнюють очищення. Пил і бруд можуть накопичуватися у важкодоступних місцях.
Фахівці рекомендують проводити регулярне очищення:
- Для металевих елементів використовувати м'яку, бажано суху тканину для протирання від пилу і забруднень. Варто виключити абразивні засоби для чищення. Також надмірну вологу, яка провокує окислення і прояв іржі. Можна придбати спеціальний засіб для чищення металу.
- Кришталева, скляна підвісна люстра вимагає м'яку тканину і спеціальні засоби очищення.
- Дерев'яні елементи бояться вологи, а ось спеціальні речовини для догляду за дерев'яними меблями будуть дуже доречними.
- Пластиковий світильник. Легкий в очищенні, але з часом може втратити свій колір і отримати непривабливу жовтизну. Слід уникати потрапляння прямих сонячних променів, а також використовувати м'які мийні засоби.
Як доглядати за люстрами на підвісах у різних приміщеннях?
Експерти радять підбирати догляд за підвісними освітлювальними приладами залежно від типу приміщення, в якому вони встановлені:
- Для ванної кімнати підбирають спеціальну конструкцію, що має високий ступінь захисту від вологи - клас IP44 і більше. Приміщення вимагає регулярної перевірки герметичності з'єднань, а також захисного корпусу для механізмів.
- Кухня - приміщення з підвищеним рівнем забруднень від жару, пари. Якщо це підвісна люстра над столом, очищення проводиться частіше. Конструкція має бути міцною і витримувати використання жировідвідних засобів.
- У житлових кімнатах важлива естетика, збереження привабливого зовнішнього вигляду, відсутність пилу та інших забруднень. Вони можуть негативно вплинути на самопочуття мешканців, приносити дискомфорт перебування в спальні, дитячій, вітальні.
Рекомендації експертів Elekomp щодо безпечного встановлення, підключення, використання та догляду за підвісними люстрами допоможуть продовжити терміни їхньої експлуатації. Правильний догляд і своєчасне обслуговування - гарантія збереження привабливості зовнішнього вигляду. Крім цього, можна бути впевненим у безпеці для дому.
Якщо виникають питання про вибір, монтаж, догляд за світлотехнікою, досвідчена команда компанії відповість на них і допоможе знайти оптимальне рішення.
Де купити підвісні люстри?
Інтернет-магазин Elekomp пропонує купити якісні, перевірені освітлювальні прилади від відомих виробників. Підвісна люстра у великому асортименті дозволить знайти модель під свої запити й особливості інтер'єру приміщення.
Фахівці сайту рекомендують при виборі світильника враховувати:
- Стиль простору. Світильник повинен гармонійно вписатися в загальну концепцію, естетично доповнити її та навіть стати акцентним елементом за необхідності.
- Матеріал виробництва конструкції. Бренди використовують як метал, пластик, скло, так і дерево, кришталь. Кожному матеріалу потрібен особливий підхід, як в експлуатації, так і в догляді.
- Габарити та форма. Кругла, квадратна та інша форма на вибір. Великий розмір доречний для високих стель, для низьких більш доречно придбати короткі підвіси на невелику кількість плафонів.
- Тип джерел світла і спрямованість освітлення. Залежно від атмосфери в кімнаті можна вибрати загальне, рівномірне освітлення або спрямованість світла на конкретну зону. Доступно регулювати яскравість для роботи, активностей і відпочинку.
- Ціна світильника залежить від матеріалу, дизайну, складності конструкції, репутації бренду на ринку.
Серед головних переваг купити підвісні люстри на сайті:
- широкий вибір за дизайном, функціоналом, під будь-які запити користувачів;
- практичний, зручний сайт для пошуку і швидкого оформлення замовлення;
- професійні консультації від менеджерів, майстрів, що допоможуть вибрати та правильно встановити світильник до різного типу приміщення, стелі;
- на вибір зручний спосіб оплати;
- швидка доставка покупки по всій країні.
Підвісна люстра в інтер'єрі - сучасний вибір, здатний забезпечити якісне освітлення і надати кімнаті елегантності та оригінальності. Великий вибір в інтернет-магазині дозволяє підібрати освітлювальний прилад під будь-який стиль інтер'єру за вигідною ціною!