Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Монтаж світлодіодної стрічки здійснюється в спеціальний алюмінієвий профіль, який потрібно придбати додатково. Направляючі з алюмінію дозволяють надійно і просто встановити освітлювальні елементи в приміщенні і зовні будівлі. Профілі під світлодіодну стрічку також дозволяють змонтувати тепловідвід, як необхідну складову системи освітлення даного типу.

Як підібрати LED профілі

LED профілі, які також іноді іменуються «короба світлодіодні» можуть бути оснащені екранами (розсіювачами) різних видів:

  • прозорими;
  • матовими;
  • напівматовими.

Залежно від завдань, які потрібно вирішити із застосуванням світлодіодної стрічки, використовують той чи інший вид.

Також профілі під світлодіодну стрічку розрізняються своєю конфігурацією і способом установки. Вони можуть бути кутовими, круглими, вбудованими, врізними, накладними, широкими і для ступенів.

Кожен тип має свою переважну сферу застосування. Так, наприклад, виразний ЛЕД профіль, як правило, використовується при організації діодного підсвічування меблів. Також в даному випадку зазвичай беруть LED профілі з матовим розсіювачем.

Кутовий профіль використовується там, де неможливий монтаж врізного або накладного типу, на криволінійних поверхнях, всередині шаф і вітрин. Особливо варто відзначити підвісні профілі під світлодіодну стрічку, які використовують в тих випадках, коли потрібно ефективно висвітлити більшу площу.

Додатково до led профілів, крім екранів, йдуть спеціальні аксесуари - пластикові заглушки і металеві кріплення. Рекомендується купувати все відразу в комплекті, зручно, коли все необхідне продається в одному місці.

Де купити профілі під світлодіодну стрічку

Всілякі LED профілі, а також аксесуари до них можна купити в інтернет магазині світлотехніки за доступними цінами. Тут є широкий вибір виробів різного типу і вартості, які можна використовувати для облаштування світлодіодних інсталяцій. Можна замовити доставку товарів, куплених в магазині.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано