Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Трансформатор для ЛЕД стрічки необхідний, як перетворювач змінного струму з мережевою напругою 220 В в постійний з напругою 12 В. Без цього не обійтися, тому кожному, хто хоче використовувати світлодіодне освітлення в приміщенні або поза ним, слід знати про нюанси вибору трансформатора для світлодіодної стрічки .

Як вибрати трансформатор для світлодіодної стрічки

Трансформатори для світлодіодної стрічки поділяються на:

  • негерметичні;
  • герметичні;
  • напівгерметичні.

Кожен вид має свої плюси і мінусами.

Так, вартість негерметичних перетворювачів нижче інших типів, вони не перегріваються під час роботи, але при цьому не захищені від зовнішніх чинників, а тому не можуть використовуватися на відкритому повітрі і в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Герметичний трансформатор для лід стрічки обійдеться дорожче, але його можна встановлювати в будь-якому приміщенні і зовні будинків. Однак через відсутність вентиляції такий перетворювач схильний до перегріву. Тому при установці його слід розміщувати подалі від легкозаймистих предметів. Краще купити герметичний трансформатор в металевому, а не пластиковому корпусі.

Напівгерметичні перетворювачі краще вентилюються, при цьому краще захищені від попадання в корпус вологи, ніж негерметичні трансформатори. Але наявність вбудованого вентилятора робить їх занадто гучними. До того ж ці прилади мають досить великі габарити.

У будь-якому випадку при виборі трансформатора для ЛЕД стрічки, в першу чергу, необхідно провести правильний розрахунок необхідної потужності блоку живлення. Вона повинна на 20-30% перевищувати сумарну потужність всіх встановлюваних світлодіодних елементів. Попередня консультація з фахівцем дозволить зробити оптимальний вибір.

Чому варто купити трансформатор для лід стрічки в інтернет магазині

Трансформатори для світлодіодної стрічки можна придбати в тому ж інтернет магазині, де продають led стрічки, зручно купувати все обладнання одночасно. Широкий вибір блоків живлення різних типів дозволяє підібрати підходящий за ціною і технічними характеристиками. Можна замовити доставку купленого товару за певною адресою.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано