Конфігуратор
Замовити зворотній дзвінок:
093 519 15 15
Умови використання сайту

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 1.1 Нижченаведений текст являє собою Договір між інтернет-магазином https://elekomp.com.ua/, надалі іменованим "Продавець", і користувачами послуг інтернет-магазину, незалежно від їхнього статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), яких надалі будемо називати "Покупцем".

1.2 Цей Договір регулює умови придбання товарів, які далі будемо називати "Товар", Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

1.3 Договір є публічною пропозицією відповідно до положень ст. 633 та ст. 641 Цивільного кодексу України та набуває юридичної сили, еквівалентної усній угоді.

1.4 Відповідно до положень ст. 642 Цивільного Кодексу України, оплата вартості замовлених на сайті інтернет-магазину товарів (або іншим способом) Покупцем підтверджує повну й беззастережну згоду з умовами цього Договору-оферти.

1.5 У цій оферті, якщо контекст не передбачає іншу інтерпретацію, такі терміни мають такі значення:

  • - "Інтернет-магазин" — вебсайт Продавця, створений для укладення Договорів роздрібної та гуртової купівлі-продажу, після того, як Покупець ознайомиться з представленими на сайті Товарами Продавця у формі фотографій дистанційним чином.
  • - "Продавець" — організація, незалежно від її організаційно-правової форми, або фізична особа-підприємець, що займається продажем товарів.
  • - "Товар" — продукція, пропонована для продажу і розміщена на сайті https://elekomp.com.ua/.
  • - "Покупець" — фізична та/або юридична особа, яка здійснює замовлення на сайті https://elekomp.com.ua/.
  • - "Одержувач/Отримувач" — фізична та/або юридична особа, визначена Покупцем, яка має отримати замовлений Товар.
  • - "Акцепт" — повна та беззастережна згода Покупця з умовами Договору.
  • - "Замовлення" — окремі позиції з асортименту Товару, зазначені Покупцем під час оформлення заявки на сайті.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1 Продавець здійснює продаж і доставлення Товару згідно з поточним прейскурантом, опублікованим на сайті https://elekomp.com.ua/, а Покупець оплачує і приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1 Формування замовлення.

3.1.1 Замовлення приймаються через сайт https://elekomp.com.ua/ в робочий час Продавця.

3.1.2 Вартість доставлення Одержувачу не включена у вартість замовлення і оплачується окремо відповідно до тарифів перевізників.

3.1.3 Вартість усіх видів доставлення вказана в розділі "Доставлення та оплата" на сайті Продавця.

3.1.4 Продавець не надає послуги з купівлі та доставлення товарів, придбаних у третіх осіб на замовлення Покупця.

3.1.5 Якщо замовлення було повністю оформлене та оплачено Покупцем, створення посилки відбувається за кілька годин до відправлення.

3.1.6 Якщо замовлення було оформлено після 18:00, створення посилки відбувається на наступний день, або можливість відправлення узгоджується додатково з адміністратором інтернет-магазину.

3.1.7 Під час оформлення замовлення Покупець має вказати дані Одержувача максимально точно. Невірна інформація, надана Покупцем, може перешкодити виконанню замовлення в зазначений час.

3.2 Порядок оплати замовлення.

3.2.1 Оплата замовлення має на увазі згоду Покупця з умовами цього Договору.

3.2.2 Покупець оплачує вартість замовлення через перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Дата оплати вважається днем надходження грошових коштів на рахунок Продавця.

3.2.3 Ціни на всі позиції Товару, зазначені на сайті https://elekomp.com.ua/, дійсні на момент оформлення замовлення.

3.2.4 Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення до моменту його оплати.

3.2.5 Замовлення відправляються тільки після надходження грошових коштів на рахунок Продавця, за винятком випадків, коли обрано спосіб оплати "Готівкою під час отримання".

3.2.6 Покупець отримує повідомлення про оплату замовлення на електронну адресу, вказану під час оформлення замовлення.

3.2.7 Послуги платіжних систем і терміналів оплачуються Покупцем додатково.

3.3 Умови доставлення замовлення.

3.3.1 Під час оформлення замовлення Покупець має чітко вказати інформацію для доставлення. Декілька замовлень може бути оформлено на одну адресу.

3.3.2 Доставлення замовлення здійснюється після попереднього узгодження з Одержувачем за телефоном, вказаним Покупцем під час замовлення.

3.3.3 Швидке виконання замовлення здійснюється впродовж 2-3 днів після оплати замовлення, згідно з узгодженням з Одержувачем.

3.3.4 За умови оплати замовлення в пункті самовивозу, попередньо зв'яжіться з нами, щоб ми перемістили ваше замовлення туди.

3.3.5 Внесення змін до замовлення можливе до його відправлення. Якщо замовлення вже відправлено, його не можна скасувати. Покупець може створити й оплатити нове замовлення, водночас попереднє замовлення може бути забране в пункті самовивозу або переадресоване іншому Одержувачу.

3.4 Виконання замовлень у святкові дні.

3.4.1 Графік виконання та доставлення замовлень у святкові дні розміщується на сайті https://elekomp.com.ua/ у розділі "Доставлення та оплата".

3.5 Конфіденційне замовлення.

3.5.1 Конфіденційне замовлення виконується без попереднього узгодження з Одержувачем. Під час створення замовлення Покупець обирає опцію "не телефонувати Одержувачу", що означає, що Одержувач буде перебувати за вказаною адресою і у зазначений час доставлення.

3.5.2 Покупець несе повну відповідальність за надану інформацію в інтернет-магазині.

4. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1 Термін виконання замовлення залежить від місця розташування Одержувача та наявності товару. Після передачі товару в кур'єрську службу, доставлення займає не більше двох-трьох робочих днів. Однак, термін доставлення для "товарів під замовлення" може відрізнятися, тому краще уточнювати його в наших менеджерів.

4.2 У разі неналежного виконання доставлення замовлення з вини Продавця (невідповідність замовлення до вимог Покупця або товар у неналежному вигляді) подальші дії дивіться в розділі "Повернення та гарантія" на сайті https://elekomp.com.ua/.

4.3 Замовлення вважається виконаним у момент його передачі Отримувачу/Покупцю та/або його довіреним особам.

4.4 Угода між Продавцем і Покупцем діє з моменту її укладення до моменту вручення замовлення Отримувачу/Покупцю або його довіреним особам.

5. СТВОРЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ. ЗАМІНА ВІДСУТНІХ КОМПОНЕНТІВ

5.1 Продавець створює замовлення відповідно до вимог Покупця.

5.2 Якщо у Продавця бракує певних товарів для оформлення замовлення з будь-яких причин (немає потрібної кількості товару на складі, знятий з виробництва тощо) Продавець за погодженням з Покупцем може здійснити заміну.

5.3 Заміна не товарної продукції, може бути проведена без попереднього узгодження з Покупцем на аналогічні комплектуючі або деталі тієї ж цінової категорії.

5.4 Незначні відмінності в зовнішньому вигляді товарів як порівняти із зображеннями на сайті Продавця не можуть розглядатися як дефекти або причини для повернення коштів, або заміни замовлення.

5.5 Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті https://elekomp.com.ua/ носять довідковий характер і не можуть повною мірою передавати достовірну інформацію про певні властивості та характеристики товару. У разі виникнення запитань у Покупця, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням замовлення йому необхідно звернутись за консультацією до адміністратора інтернет-магазину за телефоном, або направити запит на сайт за звичайною процедурою замовлення.

6. ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ

6.1 Ви можете обміняти товар належної якості, або повернути за нього гроші. Якщо Ви хочете повернути або обміняти придбану продукцію, Ви можете зробити це упродовж 14 днів після купівлі товару. Згідно з правилами компанії світильники та інша продукція, яка виконується під замовлення з-за кордону, поверненню не підлягають. Також обміну та поверненню не підлягають товари належної якості, що були привезені клієнту під індивідуальне замовлення (виготовлення) або підібрані ним самостійно на сайті та були доставлені з-за кордону.

6.2 Одержувач/Покупець може відмовитися або повернути замовлення відразу під час отримання, вказавши кур'єру причину повернення.

6.3 Правила подачі рекламації позначені на сайті Продавця в розділі "Повернення і гарантія".

6.4 У разі заміни або повернення товару, Покупець або Одержувач має повернути попередній товар у такому самому вигляді, в якому йому був доставлений.

6.5 Продавець може відмовити в заміні або компенсації вартості товару, у тому випадку, якщо в Одержувача є особисті причини для повернення товару про які Продавець не був проінформований.

6.6 У разі відмови від товару Одержувачем із попередженням через телефон, Покупець може отримати сплачені кошти за дане замовлення, якщо воно ще не відправлене.

6.7 В інших випадках, Продавець розглядає скарги упродовж 3-х робочих днів із дня її отримання. Про результати розгляду скарги Продавець повідомляє в електронному вигляді.

6.8 Якщо з вини Продавця замовлення не було доставлено в зазначений день Покупцем або Одержувачем, Покупець має право вимагати компенсацію, розмір якої не може перевищувати суму замовлення.

7. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ АВТОРСЬКІ ПРАВА

7.1 Пунктом 2, 4 статті 16 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" встановлено, що свідоцтво надає його власнику право використовувати знак та інші права, визначені цим Законом.

7.2 Згідно зі ст. 20 Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" будь-яке посягання на права власника свідоцтва, передбачені ст. 16 цього Закону, зокрема вчинення без згоди власника свідоцтва дій, що потребують його згоди, та готування до вчинення таких дій, вважається порушенням прав власника свідоцтва, що тягне за собою відповідальність згідно із чинним законодавством України.

7.3 Порушенням прав власника вважається також використання без його згоди в доменних іменах, знаків і позначень, зазначених у п.5 ст.16 цього Закону.

7.4 Для законного використання ТМ — нанесення його на будь-який товар, для якого зареєстровано знак (далі за текстом іменується "Товар"), упаковку, у якій міститься такий Товар, вивіску, етикетку, нашивку, бирку або інший прикріплений до Товару предмет, зберігання такого Товару з нанесеним зазначеним знаком для продажу, пропонування його для продажу, продаж, імпорт (ввезення) та експорт (вивезення), застосування його в діловій документації або у рекламі, і в мережі Інтернет, у тому числі в доменних іменах, потрібно отримати окремий дозвіл.

7.5 Якщо суб'єкти підприємницької діяльності виявили бажання використовувати ТМ у своїй діяльності, за дозволом на її використання, вони можуть звернутися до адміністрації магазину.

7.6 Продавець є власником виняткових майнових авторських прав на низку фотографічних творів і графічних зображень, що використовуються для ілюстрації товарів і послуг на сайті https://elekomp.com.ua/. Вони охороняються авторським правом без необхідності реєстрації відповідно до законодавства України та міжнародних угод.

7.7 Через презумпції оригінальності об'єктів авторського права, фотографічні твори є оригінальними та охороняються авторським правом з моменту їх створення без необхідності реєстрації. Це право поширюється відповідно до Закону України "Про авторське право й суміжні права" 1993 року.

7.8 Суб'єкт виняткових майнових авторських прав на фотографічні твори може давати дозвіл на використання цих творів третім особам і заборонити їхнє використання, якщо таке має місце без отримання дозволу. Власник фото, розміщених на сайті https://elekomp.com.ua/, дає дозвіл на використання його фото лише у тому випадку, коли біля фото буде розміщено зворотнє посилання на першоджерело.

7.9. Якщо іншими авторами було виявлено розміщення їхніх фото на сайті https://elekomp.com.ua/, усі претензії приймаються за адресою elekomp.project@gmail.com.

8. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

8.1 Акцепт Покупцем оферти підтверджує укладення Договору на умовах, викладених в оферті.

8.2 Договір набуває чинності з моменту оплати замовлення Покупцем і діє до моменту виконання Продавцем зобов'язань за цим Договором.

8.3 Продавець має право вносити зміни в текст цього Договору на свій розсуд у будь-який час без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (чинна) редакція Договору завжди доступна на сайті.

8.4 Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Оферти тягне за собою внесення цих змін до укладеного вже чинного між Покупцем і Продавцем Договору, і ці зміни в Договорі набувають чинності з такими змінами в Оферті.

9. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

9.1 Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець вказує під час реєстрації або під час оформлення замовлення.

9.2 Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

9.3 Під час оформлення замовлення Покупець надає згоду на обробку своїх персональних даних, які зберігаються в базі даних Продавця і використовуються виключно для ідентифікації Покупця/Одержувача під час наступних замовленнях і для забезпечення коректного виконання цих замовлень. У разі відмови Покупця надати ці дані, Продавець не зможе належним чином виконати замовлення.

10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

10.1 Продавець несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцеві.

10.2. Одержувач або той, хто прийняв товар у момент відсутності Одержувача, несе всі ризики пов'язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його прийняття.

10.3 Продавець має право передавати свої права та обов'язки щодо виконання замовлень третім особам, не звільняючись від відповідальності.

10.4 Продавець не несе відповідальність за неналежне використання або зберігання товарів Покупцем, замовлених на сайті https://elekomp.com.ua/.

10.5 Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

10.6 Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти за допомогою переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.

Товар успішно доданий до кошика
+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано