Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

У цій категорії немає товарів.

Для автоматизації використовують спеціальне обладнання, яке допомагає контролювати різні системи. Аксесуари розумного будинку допомагають розширити можливості і автоматизувати ряд процесів. Прикладом буде покупка розумних світильників, які дозволять керувати освітленням в кімнаті. При виборі потрібно звернути увагу на сумісність основної системи розумного будинку і додаткового обладнання.

Що відноситься до аксесуарів

Для збільшення функціональності системи автоматичного типу використовують спеціальні аксесуари розумного будинку, які допомагають розширити можливості управління певною технікою або системою інженерного типу. Всі аксесуари ділять на датчики і актуатори. Перший варіант необхідний для надання даних через сигнали на контролер, який є мозком системи. Датчики можуть мати різні види в залежності від сфери застосування. Актуатори мають більший асортимент, так як сюди входять пристрої різних типів. Серед них:

  • багатофункціональні кнопки;
  • реле, вимикачі, розетки;
  • освітлювальні прилади;
  • побутова техніка;
  • пульти і клапана;
  • приводи, зокрема для штор.

В аксесуари розумного будинку входять всі пристрої, які можуть доповнити основний комплект системи, що має контролер, тобто центральне обладнання, обробляє сигнали, а також децентралізовані вузли, необхідні для автоматизації певних процесів.

Як вибрати

Вибір аксесуарів розумного будинку залежить від необхідності автоматизувати якийсь процес. Прикладом буде установка побутової техніки, яка буде управлятися через додаток в смартфоні або пульт системи.

Купити датчики і актуатори можна в комплектах або поштучно. Головною умовою буде сумісність з основною системою, якщо вона вже встановлена. З цієї причини підбирають варіанти від одного виробника або з децентралізацією, тобто якась техніка буде управлятися окремо від розумного будинку.

При підборі товарів потрібно враховувати призначення датчиків і актуаторов, тобто необхідно придбати саме ті аксесуари, які будуть потрібні для оптимізації конкретного процесу.

У нашому інтернет-магазині є різні аксесуари, які розрізняються за ціною та характеристиками. Вся продукція, яку можна придбати, є в каталозі, який включає в себе всю необхідну інформацію по кожному товару. Також можна замовити доставку, вартість якої необхідно уточнити у консультанта, так як вона залежить від дальності транспортування.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано