Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Серед розмаїття сучасних світильників виділяються стрічки освітлення. Вони є гнучкими монтажними платами, на яких рівномірно розташовуються світлодіоди. Для установки освітлення цього типу потрібно придбати спеціальний профіль.

Де застосовуються стрічки освітлення

В інтер'єрі стрічки освітлення можуть застосовуватись як альтернатива традиційним світильникам. Естетичне та практичне рішення виглядає оригінально, водночас у функціональному стосунку не поступається люстрам, бра і торшерам. Зазвичай стрічки зі світлодіодами монтують, як додаткове джерело освітлення, але вмикають набагато частіше за основний світильник.

Варто зауважити, що обходиться облаштування світлодіодного освітлення значно дорожче, ніж установка традиційної люстри. Однак робиться це не на один рік і з часом витрати окупаються, оскільки у LED-стрічок є незаперечні переваги:

  • оптимальне рішення для кімнат з недостатньо високою стелею, інтер'єрів у стилі хай-тек і мінімалізму;
  • мале споживання електроенергії;
  • економія на заміні освітлювальних елементів, світлодіоди здатні працювати без заміни до 100 000 годин.

Отже, вигода помітна неозброєним оком і, не дивлячись на досить високу вартість матеріалів і монтажу, багато хто вже робить вибір на користь світлодіодного стрічкового освітлення. Однак потрібно попередньо визначитися з типом освітлення, оскільки для різних приміщень вибираються відповідні варіанти. Так в кухні або вітальні доречні світлодіоди білого світіння, а для спальні краще взяти елементи з більш м'яким, теплим світловим потоком.

Чому варто купити стрічку освітлення в інтернет магазині

У сучасному інтернет магазині світлотехніки можна підібрати всі необхідні елементи для облаштування світлодіодного освітлення. Тут можна купити стрічку освітлення необхідних розмірів з необхідними технічними характеристиками, а також всі необхідні аксесуари за цілком доступними цінами. Зручно і те, що товар можна замовити з адресною доставкою.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано