Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Світильники «Армстронг» - особлива категорія приладів освітлення. Це вбудовані світильники певного формату, розміром трохи менше осередку 600х600 або 600х1200. Відповідно, основою служить однойменна стеля, розбита на рівні секції такого розміру.

Особливості

Стандартизація розмірів системи вбудованого світильника дозволила йому здобути популярність в комерційному та бюджетному середовищі. Купити потрібну кількість приладів легко - загальну площу приміщення ділять на 4.

Лампи монтуються прямо на місце секцій, створюючи однорівневу конструкцію. Стеля при цьому виглядає акуратно, зникає ризик пошкодження світильників. Завжди є можливість демонтувати світильник «Армстронг» і встановити на його місце глуху секцію - наприклад, під час перестановок.

Стеля одночасно виконує захисну і естетичну функції - приховує комунікації латами з панелями. При цьому залишається легкий доступ до будь-якого проблемної ділянки - досить виштовхнути панель вгору.

Варіації

Перший тип - світлодіодні лампи. Внутрішній устрій - блоки елементів, закріплені в єдиний ланцюг на підставі. ЛЕД (LED) має високу світловіддачу при низькому енергоспоживанні - ідеальне поєднання для державних установ або комерційних приміщень великої площі. При необхідності, можна замовити діодні панелі певного кольору для відповідності відтінку інтер'єру.

Альтернативою виступають люмінесцентні вбудовані світильники. У кожну клітинку для стелі встановлюється чотири лампи з цоколем G13. Рідше зустрічаються варіанти на 5 або 6 ламп. Застосовується в офісних приміщеннях завдяки розсіювачу, який робить світло не таким яскравим. Ціна люмінесцентних світильників нижче LED, але за іншими параметрами вони поступаються.

Єдина вимога до світильників «Армстронг» з діодами - надійна електромережа. В іншому випадку доведеться часто міняти стартер; плюс в тому, що у базових моделей його вартість нижче будь-яких витратних матеріалів від ламп іншого типу. Пошкоджений елемент ланцюга також легко піддається заміні.

У нашому інтернет магазині можна придбати вбудовані світильники обох видів. Опис кожної моделі знаходиться в картці товару. Замовити доставку, задати питання по експлуатації і уточнити інші деталі можна за вказаними контактами у менеджерів.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано