Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Підвісні однолампові світильники принципово відрізняються від люстр. Їх основне завдання - не висвітлення максимально широкій площі, а створення атмосфери за допомогою світлового зонування. Додаткова функція - естетична: акуратний зовнішній вигляд і відповідність загальному стилю приміщення.

Відповідні місця

Прилад з однією лампою варто купити для невеликої кімнати або кухні. Дуже добре підходять для передпокою або коридору, однак потрібно враховувати висоту підвісу. В кухнях та їдальнях світильника з одного лампою може не вистачити - його монтують над столом, а зону біля плити і гарнітура висвітлюють додатково.

Ефектно виглядають у сучасному інтер'єрі однакові однолампові підвісні світильники, розташовані у ряд. Часто такий формат застосовується в квартирах-студіях. Ряд ламп розмежовує простір між кухонною зоною і вітальні; часто його монтують над барною стійкою з налаштуванням одночасного включення.

Перевага конструкції - широкий простір для виробника в плані оформлення. Моделям такого типу часто надають вид, відповідний певній історичній добі. Придбати лампу в оригінальному плафоні під потрібний стиль простіше, ніж шукати повноцінну люстру - до того ж, вартість світильника буде на порядок нижче.

Особливості

Важливий параметр - довжина підвісу. У житловому просторі з низькими стелями вона повинна бути невеликою, або регульованою. Ціна світильників з налаштуванням висоти трохи вище, однак вони дозволяють уберегти лампу від випадкових пошкоджень і змінювати рівень освітленості.

При установці в приміщеннях з підвищеною вологістю звертають увагу на провід. Він повинен бути надійно ізольований, або повністю укритий в корпусі. Краще, якщо розсіювач буде повністю закривати цоколь.

Матеріал абажура вибирають під необхідний рівень яскравості. Для м'якого світлового потоку можна замовити матову конструкцію. Перевага - підвісні однолампові світильники з таким розсіювачем не засліплювати при включенні. Враховують рекомендований виробником тип лампочок - це допомагає уникнути пошкодження і деформації матеріалу.

Замовити підвісну лампу з доставкою можна в нашому інтернет-магазині. Всі моделі відповідають стандартам якості. Представлені лінійки тільки надійних виробників, перевірених роками.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано