Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

У цій категорії немає товарів.

Охоронна сигналізація - один з найефективніших інструментів захисту квартири і будинку. Охоронний комплект для будинку включає в себе широкий комплекс пристроїв і засобів - склад підбирається таким чином, щоб він відповідав вимогам захисту конкретного об'єкта. Встановити і налаштувати власну систему безпеки можна самостійно.

Склад комплекту

Стандартний комплект сигналізації для будинку включає в себе мінімальний набір інструментів, необхідний для підтримки належного рівня безпеки на об'єкті. До складу входять такі технічні засоби:

 • контрольна панель - призначена для прийому сигналів від різних датчиків і ручної зміни параметрів спостереження і сигналізації;
 • дротового або бездротового датчик руху - налаштований на визначення порушників, які незаконно проникли на територію;
 • датчики відкривання дверей і вікон - сигналізують про відкриття дверей і вікон без відома господаря будинку;
 • брелок - застосовується для віддаленого включення і відключення засобів охорони;
 • звукова сирена - налаштовується на спрацьовування при отриманні сигналу з датчиків;
 • блок живлення - підтримує безперебійну роботу системи.
 • Описаний вище набір є базовим - при бажанні можна легко розширити його, купивши, наприклад, датчики температури, вібрації, диму, витоку води. Також можна придбати пульт управління з розширеним функціоналом.

  Види комплектів

  Охоронні комплекти для будинку можуть бути автономними, оснащеними GSM-модулями, централізованими з пультової охороною. Автономні, або місцеві, системи спрямовані виключно на оповіщення сиреною. Комплекти сигналізації для будинку з GSM-модулем при спрацьовуванні відправляють власнику SMS-повідомлення. Централізовані системи направляють сповіщення в спеціалізовану охоронну сигналізацію, приймаючу подальші заходи по захисту будинку або квартири.

  Також системи діляться на дротові і бездротові. Провідні забезпечують кращу якість сигналу, але при цьому характеризуються високою трудомісткістю при монтажі. Бездротові монтуються швидше і більш придатні до розширення, але можуть працювати не так стабільно. При виборі комплекту сигналізації для будинку необхідно враховувати наявність господарських будівель, відстань між точками контролю, наявність огороджень і т. д.

  Замовити охоронний комплект для будинку можна в нашому інтернет-магазині. Повний асортимент з цінами і детальним описом розміщений в каталозі. Представлені комплекти від перевірених постачальників. Вартість доставки залежить від місця призначення - подробиці можна отримати у менеджера.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано