Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Люстра каскад - одна з найбільш класичних різновидів світильників. Люстра отримала назву завдяки характерним ниткам з переходом рівня. Разом вони утворюють спадаючий конус - плавний, з ефектом водоспаду, або різкіший - каскад.

Відмінна риса - обов'язкова наявність декількох ярусів різного діаметру. Встановити таку конструкцію в невеликій кімнаті важко - вона дуже вимоглива до висоти стель в приміщенні. Навпаки, в просторих залах люстра впорається з освітленням краще будь-яких інших.

Високі стелі потрібні не тільки для економії простору, але і для збереження моделі. Часто на нитках підвішені кришталеві або скляні елементи, які легко зачепити і пошкодити. Знайти їм заміну буде важко, а осколки досить травмонебезпечні, тому розміщувати каскадні люстри в дитячій або на кухні не рекомендується.

Варіанти розміщення

Люстра впорається із завданням там, де проблематично освітити простір звичайними стельовими і підвісними моделями. Наприклад, її варто купити для двоярусних апартаментів або заміського будинку. Правильно підібрана потужність - або світлодіодна модель з її регулюванням - дозволять залити світлом весь простір. Цьому сприяють:

  • регулювання відстані від каркаса до місця кріплення;
  • відбивають світло декоративні елементи;
  • рівномірна площа освітлення за рахунок форми.

Люстру можна розмістити вздовж гвинтових сходів - вона одночасно заповнить простір, освітить кілька поверхів і стане стильним предметом інтер'єру. Зазвичай такі моделі окремо вказані в каталозі.

Що варто врахувати

Довжина може перевищувати два метри - самостійно встановити конструкцію проблематично. Перед покупкою варто відразу задуматися про те, щоб замовити доставку разом з послугою з монтажу.

Каскадна люстра замислюється виробником як твір мистецтва. На відміну від інших категорій світильників, дизайн тут відіграє не останню роль. Звідси - висока вартість. З іншого боку, люстра дійсно здатна зайняти центральне місце в інтер'єрі цілого будинку, захоплювати гостей і радувати власників яскравим освітленням.

Каскадні люстри для квартир і заміських будинків представлені в нашому інтернет-магазині. Ціни і технічні параметри вказані в картці кожного товару. Цікавлять деталі можна уточнити в будь-якій формі зворотного зв'язку.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано