Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

У цій категорії немає товарів.

Меблева підсвітка застосовується для модернізації предметів інтер'єру. З його допомогою одночасно підвищують зручність користування, розширюють функціонал і підвищують естетичність. Існує дві основні категорії світильників.

Види

Перший тип - світлодіодна стрічка. Її застосовують в якості додаткового освітлення для стінки, зробивши основний акцент на розкладених предметах. Звичайний предмет інтер'єру поєднанням декількох стрічок з різними відтінками можна перетворити в привабливий дизайнерський об'єкт.

Також може бути застосована для кухні, допомагаючи підвищити комфорт в робочій зоні. Меблеве підсвічування у вигляді стрічки легко прикріпити під верхні шафки гарнітура. При цьому більшість моделей мають необхідний рівень вологозахисту, тому турбуватися про ризики замикання не потрібно. Додатково можна придбати датчик руху, щоб підсвічування активізувалася при попаданні рук в потрібну зону.

Друга категорія - вбудовані світильники. Їх можна купити для шафи і розташувати зовні, у верхній частині. Самостійна установка може викликати складність - все залежить від матеріалу виготовлення і досвіду. Споживання таких приладів низьке, тому їх можна включати замість сильної лампи в спальні для створення м'якого освітлення.

Рідше застосовують накладні світильники - вони менш компактні і віднімають корисний простір при установці на внутрішніх поверхнях.

Рекомендації

Меблева підсвітка у вигляді стрічки часто кріпиться на клейовий шар. Альтернатива - алюмінієвий профіль. Цей спосіб надійніше і практичніше - досить встановити його один раз і не турбується про те, що вся система відпаде в невідповідний момент. Профіль варто замовити, якщо в каталозі не вдалося підібрати лінійний світильник потрібного формату.

При установці у нижній частині (днище ліжка або тумби) варто звернути увагу на вологозахист. Підсвічування неминуче буде контактувати з водою в процесі збирання, тому всі елементи повинні бути надійно ізольовані. Варто віддати перевагу моделям з індексом захисту не менше IP65 - їх ціна трохи вище, але пропадає ризик виходу елементів з ладу.

Наш інтернет-магазин пропонує різноманітні варіанти якісного меблевого підсвічування. Характеристики кожної моделі вказані в описі. Вартість доставки можна уточнити у відповідному розділі або після оформлення заявки у менеджера.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано