Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

У цій категорії немає товарів.

Відеореєстратор - пристрій, який робить обробку і запис сигналів, що надходять від камер системи охорони. Реєстратор архівує одержувані дані, передає їх через локальну мережу, транслює зображення з камери на монітор. Це основний ключовий компонент системи відеоспостереження, який оснащений об'ємним накопичувачем і зовні нагадує системний блок стаціонарного комп'ютера.

Різновиди

Залежно від характеристик, реєстратори, які можна купити на дачу або в приватний будинок, класифікуються за такими ознаками:

  • кількість підтримуваних відеоканалів;
  • якість інформації;
  • частота кадрів;
  • дозвіл зображення;
  • наявність додаткових функцій.

Зазвичай відеореєстратори для будинку розраховуються на 4, 8, 16, 32 і 64 камери. Найпростішого пристрою буде достатньо, щоб підключити до нього 2 камери, в тому числі і з датчиком руху (наприклад, на невеликій приватній території).

На якість інформації впливає не тільки матриця камери, але і відеореєстратор. Істотний вплив роблять алгоритми компресії - найбільш прогресивним є H.264.

Стандартна частота кадрів, що фіксується домашнім реєстратором - 12-15 кадрів в секунду. Відеореєстратори, які обробляють більшу кількість кадрів, необхідно купувати тільки для стеження за високошвидкісними об'єктами.

Дозвіл одержуваного зображення можна розділити на рівні D1, DCIF, HalfD1 і CIF. Якість зображення від D1 до CIF падає, але при цьому зменшується і обсяг записуваних даних.

Серед додаткових можливостей відеореєстратора для будинку можна виділити окремі канали для звуку, інтерфейси для підключення сповіщувачів, виходи для роботи з широкоформатними моніторами та інше.

Принцип роботи

Домашній відеореєстратор керує роботою системи відеоспостереження. Функціонує пристрій за наступним алгоритмом: сигнал з камер передається по кабелю і фіксується, проводиться процедура стиснення даних, що дозволяє вмістити на накопичувачі максимальну кількість інформації, стисле відео записується на носій, інформація виводиться на зовнішній дисплей.

Замовити відеореєстратор для будинку можна в нашому інтернет-магазині. У каталозі представлено докладний опис всіх моделей із зазначенням діючої ціни. Вартість доставки залежить від віддаленості місця призначення - деталі можна уточнити у менеджера.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано