Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Вуличні прожектори - світлотехнічні прилади у волого і пилозахищеному виконанні. Будь-яка модель створює спрямований потік світла. Пристрої використовуються для освітлення об'єктів під широким кутом на відкритому повітрі навіть під час дощу і снігу. Вони також витримують перепади температури. Виробники їх виготовляють з LED і галогенними лампами.

Особливості прожекторів для вулиці

Сучасні моделі вуличних прожекторів оснащуються датчиком освітленості (фотореле) або руху. Освітлювальні прилади в такому виконанні налаштовуються під конкретні умови використання. Вони повністю готові до роботи. Для освітлення їх досить підключити до джерела живлення.

З датчиками або без них прожектори набувають для освітлення:

  • фасадів;
  • будівельних майданчиків;
  • рекламних конструкцій;
  • ділянок з приватними будинками;
  • відкритих спортивних споруд та інших великих об'єктів.

Ліхтарі з датчиками - це економічні освітлювальні пристрої. Вони включаються при настанні темряви або під час руху в межах досяжності, радіус якої зазвичай становить 12 м. Кожна з моделей не займає багато місця, але забезпечує чіткий світловий потік.

При виготовленні прожекторів виробники використовують алюміній. З нього створюється корпус освітлювальних приладів. Застосовується також термостійкий посуд при виробництві плафонів. Високий клас захисту гарантує не потрапляння на контакти частинок пилу і вологи з будь-яких напрямків. Підключаються прожектори до електричних мереж з напругою 220 В.

При виборі моделей орієнтуються на потужність ламп. Від неї залежить яскравість світлового потоку. Якщо прожектор оснащений датчиком руху, тоді враховують максимальну дистанцію, на якій він здатний виявити рухомий об'єкт. Ще обов'язково беруть до уваги його кут охоплення. Ця характеристика зазвичай становить 120 °. Необхідно також враховувати, що освітлювальні прилади з фотореле можуть включатися не тільки після заходу сонця, а й в день, коли зменшується освітленість.

Замовити сучасні моделі вуличних прожекторів можна в нашому інтернет-магазині за ціною виробників. Адже ліхтарі поставляються без участі посередників-перекупників. Ми пропонуємо купити високоякісні освітлювальні прилади і навіть організовуємо їх доставку через перевірені транспортні компанії. Вартість цієї послуги залежить від місцезнаходження клієнта.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано