Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Для додання особливої атмосфери або обробки в стилі лофт використовують підвісні багатолампові світильники. Негласним стандартом вважаються світильники на три лампи - така конструкція стала візитною карткою сучасних інтер'єрів.

Особливості

Технічно, конструкція хоча б на дві лампи вже вважається люстрою. На ділі її функціонал разюче відрізняється. Для освітлення всієї площі багатолампові підвісні світильники не використовують - завдання у них зовсім інше. Функціонал тут принесений в жертву стилістиці - в хорошому сенсі.

Навіть використання потужних ламп не змінить принцип роботи – освітлення в певній зоні. Абажури зазвичай сконструйований так, щоб відбите світло створювало в області під лампою м'яку, затишну атмосферу. Зворотного ефекту можна досягти, використовуючи прозорі абажури з ефектом, що розсіює, але виглядати в квартирі така конструкція буде недоречно.

Стандартна форма моделей - ідентичні лампи, розташовані в ряд. Якщо в процесі ремонту світильники плануються як візуальний розмежувач простору, дешевше купити багатолампові, ніж кілька одинарних.

У студіях і кухнях лампи виглядають органічно; адаптувати їх для вітальні або передпокою складно. Якщо модель сподобалася настільки, що хочеться встановити її в залі - варто придбати додатковий комплект і спробувати симетричне розміщення. Вартість в цьому випадку буде вище, ніж при покупці однієї люстри, але кімната буде виглядати ефектно.

Критерії вибору

Стандартна вимога для всіх аналогічних конструкцій - висота стель. Від підвісного багатолампового світильника до підлоги повинно бути не менше двох метрів. Ігнорувати рекомендовану відстань варто лише при розміщенні над обіднім столом.

Матеріал і особливості декору підбирають під загальний стиль приміщення. Тут виграє мінімалізм - з таким дизайном поєднується безліч базових моделей. Чим витонченішими стиль - тим складніше замовити відповідний світильник. Ціна на такі моделі може бути досить високою, незважаючи на звичайні технічні характеристики.

Провід підвісу повинен бути надійно ізольований. Зовнішнє розміщення доречно тільки при установці в офісних приміщеннях з хорошою вентиляцією. В інших випадках є ризик потрапляння вологи на струмопровідні елементи. При покупці рекомендується відразу перевірити якість ущільнювачів.

Знайти якісні багатолампові світильники можна в каталозі нашого інтернет-магазину. Доступний замовлення з доставкою додому або самовивезення.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано