Конфігуратор
Замовити зворотній дзвінок:
093 519 15 15

Підвісний світильник на 3 лампи - Багатолампові підвіси на Elekomp

Питання та відповіді:

Який відтінок світіння краще вибрати для стельового світильника?

Відтінок стельових світильників варто вибирати з огляду на функціональне призначення простору. Для житлових зон краще використовувати теплий відтінок, для продуктивності в робочих зонах, краще використовувати холодний відтінок світла, а для сходинок, вікон, дзеркал, зон приготування їжі - нейтральний.

Які переваги у LED пристельових світильників?

Стельові світильники з LED мають такі переваги: мінімальне тепловиділення, що сприяє підвищеній пожежній безпеці; заявлений час роботи складає до 50 000 годин, а це понад 5 років; LED світильники позбавлені небезпечних речовин, у своїй конструкції, і не потребують спеціальної утилізації, що дає змогу їх рекомендувати для встановлення у дитячих кімнатах; світильники з LED дають змогу вибрати практично будь-який необхідний відтінок світіння, з товарної лінійки, а деякі моделі - змінювати температуру світіння самостійно.

Які терміни доставлення придбанного товару?

Товар можна забрати самостійно (самовивіз з одного з наших складів), можливо замовити доставлення кур'єром або у відділення однієї зі служб доставлення. Якщо товар є на складі, то терміни доставлення становитимуть 1-3 дні та залежать від Вашого розташування. Якщо ж товар замовляти для Вас індивідуально, то терміни постачання можуть становити 21-40 днів, але точніше підкаже менеджер, під час замовлення товару.

Які є варіанти оплати товару?

Безготівковий розрахунок - під час оформлення гуртових замовлень або індивідуальних домовленостей оплати. Оплата на ФОП – зручна під час гуртових замовлень. Готівковий розрахунок - можливий, під час купівлі та самовивезенні товару, з нашого шоуруму. Післяплата - найчастіше використовується за отримання через служби доставлення. Оплата онлайн через LiqPay - за онлайн-купівлі, у нашому інтернет-магазині.
Останні новини:

Є багато різновидів освітлювальних приладів. Поміж них — багатолампові підвіси. Вони приваблюють користувачів універсальністю, вишуканим зовнішнім виглядом, безліччю варіацій і підвищеною функціональністю.

З їхньою допомогою вдається легко створювати різні варіанти освітлення, орієнтуючись на особливість конкретної кімнати, її призначення і дизайну інтер'єру. Підвісні моделі можуть доповнити практично будь-яке оформлення.

Примітно, що багатолампові моделі можуть замінити і звичайні люстри, призначені для створення основного освітлення.

Особливості та переваги багатолампових світильників

Сучасні багатолампові світильники мають кілька незаперечних переваг. Зупинимося на них докладніше:

 1. Яскравість і освітлення — здатні забезпечити більш яскраве освітлення, ніж поодинокі моделі, завдяки наявності декількох лампочок. Це особливо корисно для освітлення великих приміщень або зон із високими стелями, де потрібно більше світла.
 2. Декоративність — можуть використовуватися як функціональний освітлювальний пристрій, так і декоративний елемент інтер'єру. Дизайн і форма часто роблять ці освітлювальні прилади привабливими акцентами, що додають особливий характер і атмосферу в приміщення.
 3. Створення атмосфери — можуть допомогти створити певний настрій у приміщенні через вибір різних типів ламп і використання димерів. Ви можете регулювати яскравість і колір світла відповідно до своїх потреб.
 4. Функціональність — залежно від конкретної моделі можуть бути передбачені ті чи інші функції. Наприклад, регульована висота, димери, можливість направляти промені світла в різні боки, зарядка для мобільних пристроїв.
 5. Рівномірне освітлення — моделі зі спрямованими лампами можуть забезпечувати рівномірне освітлення у всьому приміщенні. Це особливо корисно у вітальнях та обідніх зонах.
 6. Гнучкість у дизайні — багатоламповий світильник дає змогу створити складніші композиції в інтер'єрі. Наприклад, моделі з безліччю підвісних ламп можуть бути встановлені на різних висотах або створювати цікаві геометричні форми.
 7. Створення фокусних точок — такі моделі можуть слугувати важливими фокусними точками в інтер'єрі, привертаючи увагу і прикрашаючи приміщення. Наприклад, коли потрібно наголошувати на певному предметі інтер'єру — картині, вазі тощо.

Хочете купити світильник багатоламповий підвісний? Інтернет-магазин Elekomp пропонує широкий вибір моделей відомих виробників. Консультанти компанії допоможуть зорієнтуватися в розмаїтті світильників і оформити замовлення. Доставлення здійснюється в усі регіони України, де працюють представництва українських транспортних служб.

Як вибрати підвісний світильник на кілька ламп

Цікавить підвісний світильник на 3 лампи? Ми підготували для вас детальну інформацію, що необхідно враховувати під час вибору освітлювальних приладів такого типу.

Вибір світильників для різних кімнат

Такі моделі можуть використовуватися в приміщеннях різного призначення. Освітлювальні прилади можуть мати певні відмінності залежно від типу кімнати.

Вітальня

Тут світильники на 3 і більше ламп можуть слугувати як декоративними акцентами, так і джерелами загального освітлення. Моделі для вітальні можуть мати більш виразний дизайн і найчастіше використовуються для створення атмосфери і прикраси приміщення.

Їдальня, обідня зона

Тут багатолампові світильники встановлюються над обіднім столом. Вони можуть мати особливі розміри й розташування ламп для рівномірного освітлення зони приймання їжі. Для їдалень часто вибирають світильники з можливістю регулювання яскравості.

Кухня, кухонний острів

На кухні такі освітлювальні прилади можуть використовуватися над островом або робочою поверхнею для створення функціонального і стильного освітлення. Іноді їх поєднують із вентиляційними системами або використовують як підвіси над робочими поверхнями.

Спальня

У спальні слугують декоративними елементами, створюють затишну атмосферу для розслаблення. Вони можуть бути встановлені над ліжком або використовуватися як основне джерело світла залежно від кількості та яскравості лампочок.

Дитяча кімната

Моделі для дитячої кімнати можуть мати ігровий або тематичний дизайн, що відповідає інтересам дитини. Вони часто використовуються як додатковий декоративний елемент.

Робочий кабінет

У цих приміщеннях багатолампові світильники можуть використовуватися для забезпечення яскравого й рівномірного освітлення робочої зони. Вони можуть мати регульовану яскравість і напрямок світла. Наприклад, їх встановлюють безпосередньо над робочим столом або/та кріслом для читання книг.

Хол, передпокій

Багатолампові світильники часто застосовуються для створення ефектних точок входу в будинок. Вони можуть мати більш значний дизайн і являти собою частину загального інтер'єру.

Ванна кімната

У деяких ванних кімнатах освітлювальні прилади цього типу застосовуються для яскравого й рівномірного освітлення. Важливо вибирати моделі, які відповідають вимогам щодо захисту від вологи.

Довжина підвісу

Вибираючи підвісний світильник 3 лампи або більше, варто обов'язково враховувати такий параметр, як довжина підвісу. Фахівці компанії Elekomp підготували для вас професійні рекомендації.

Довжина підвісу (або шнура/ланцюга) у підвісного багатолампового світильника може варіюватися залежно від декількох параметрів, поміж яких:

 • стиль світильника;
 • висота стелі;
 • бажаний ефект.

Правильний розрахунок довжини підвісу важливий для забезпечення гармонійного зовнішнього вигляду і функціональності світильника.

Висота стелі в приміщенні має велике значення під час визначення довжини підвісу. Зазвичай підвісні світильники встановлюють на висоті від 75 до 90 см над стільницею або поверхнею, над якою вони розташовані. Орієнтуючись на цей параметр і з огляду на загальну висоту стелі, можна легко розрахувати довжину підвісу.

Стиль і розмір також впливають на довжину підвісу. Деякі світильники мають короткі підвіси, щоб створити більш компактний дизайн, тоді як інші можуть мати довші підвіси для візуального акценту.

Якщо багатоламповий світильник використовується над обіднім столом або кухонним островом, довжина підвісу має бути достатньою, щоб забезпечити рівномірне і достатнє освітлення робочої або обідньої поверхні.

Довжина підвісу може використовуватися для створення певного дизайнерського ефекту. Наприклад, довгий підвіс може додати вертикальний елемент в інтер'єр, а короткий підвіс може створити більш компактний і затишний вигляд.

Деякі багатолампові моделі мають механізми регулювання довжини підвісу. Це дає змогу налаштовувати висоту відповідно до конкретних потреб освітлення та дизайну, змінювати розташування освітлювального приладу залежно від необхідності в кожен конкретний момент. Підвісні світильники на три лампи в такому разі стануть чудовим функціональним доповненням приміщення.

Щоб правильно розрахувати довжину підвісу, виміряйте відстань від стелі до поверхні, над якою буде встановлено світильник, і врахуйте стиль і функціональність світильника.

Якщо у вас є сумніви, можна проконсультуватися з дизайнером інтер'єру або професіоналом з освітлення, який допоможе вибрати оптимальну довжину підвісу для вашого конкретного випадку. Консультанти компанії Elekomp завжди готові прийти на допомогу й підібрати для вас ідеальну за своєю довжиною модель.

Тип лампочок

Вибираючи підвісний світильник із 3 лампами, обов'язково враховуйте, який тип лампочок у ньому використовується. Кожен різновид має свої переваги та недоліки.

Лампи розжарювання:

 • переваги — створюють тепле і м'яке світло, надають інтер'єру затишок і атмосферність. Вони зазвичай більш доступні за вартістю;
 • недоліки — неефективні з погляду енергоспоживання і мають коротший термін експлуатації в порівнянні з іншими типами ламп.

Галогенні лампи:

 • переваги — забезпечують яскраве й біле світло, близьке до природного. Вони мають довгий термін використання й добре підходять для підсвічування робочих зон;
 • недоліки — споживають більше енергії, ніж світлодіодні лампи, і можуть нагріватися.

Компактні люмінесцентні лампи (CFL):

 • переваги — більш ефективні з погляду енергоспоживання і мають довгий термін експлуатації. Вони доступні в різних колірних температурах і можуть бути екологічними;
 • недоліки — потрібен деякий час для досягнення максимальної яскравості, і деякі люди можуть вважати, що їхнє світло менш приємне в порівнянні з галогенними або LED лампочками.

Світлодіодні лампи (LED):

 • переваги — одні з найефективніших і найдовговічніших джерел світла. Вони споживають менше енергії, мають довгий термін використання й можуть бути димованими (можливість змінювати яскравість). Вони також доступні в різних температурах кольору.
 • недоліки — їхня початкова вартість може бути вищою, але з плином часу вони економлять енергію і гроші.

Лампи змінного кольору (RGB тощо):

 • переваги — можуть змінювати колір світла залежно від настрою або потреб. Вони надають можливість створювати різну атмосферу в приміщенні;
 • недоліки — деякі з них можуть бути дорогими і вимагати складніших систем управління.

Вибір типу лампочок залежить від ваших уподобань щодо яскравості, кольору світла, ефективності та бюджету. Світлодіодні лампочки (LED) зазвичай розглядаються як один із найефективніших і найдовговічніших варіантів.

Кількість лампочок

Багатолампова система освітлення вибирається під певні потреби. Кількість лампочок може значно варіюватися — від 2-3 і до 20 і навіть більше. Немає певного стандарту або фіксованого числа ламп для таких світильників. Кількість лампочок вибирається виробником або дизайнером, і вона може бути різною для різних моделей. Вибирати конкретну модель варто з урахуванням таких особливостей:

 1. Дизайн і стиль — дизайнери можуть вибирати кількість лампочок відповідно до естетичних потреб і оформлення світильника. Деякі моделі мають у своїй конструкції безліч лампочок для створення візуального ефекту, тоді як інші — більш мінімалістичні.
 2. Функціональність — якщо прилад слугує для освітлення конкретної зони, як-от обідній стіл, кухонний острів або робочий стіл, кількість ламп має забезпечувати достатню яскравість і рівномірність освітлення цієї зони.
 3. Розмір і форма світильника — масштабні моделі можуть вміщувати більшу кількість лампочок. Форма світильника також може впливати на кількість ламп, які в нього встановлюються. Наприклад, моделі з безліччю «гілок» можуть мати більше місця для ламп.
 4. Яскравість та інтенсивність світла — якщо потрібна висока яскравість або освітлення великої площі, то у світильника передбачена більша кількість ламп для досягнення потрібного рівня освітлення.
 5. Декоративні цілі — у деяких випадках світильники можуть мати велику кількість лампочок просто в декоративних цілях, щоб створити ефектний дизайн і необхідну атмосферу.

Отже, світильник кілька ламп на довгих підвісах підбирають залежно від необхідної кількості лампочок, але водночас важливо враховувати його специфікацію і рекомендації виробника.

Оптимальний варіант — світильник підвісний 3 лампи. Він ідеально вписується в будь-які дизайни інтер'єру й дає змогу забезпечити необхідний рівень освітлення.

Де купити багатолампові підвісні світильники

Якщо потрібно підвіси багатолампові купити Київ звертається в інтернет-магазин Elekomp. У каталозі представлена продукція від відомих світових брендів:

 • Alfa;
 • AZzardo;
 • Cleoni;
 • Grok;
 • Italux;
 • Mantra;
 • Nowodvorski;
 • Pikart;
 • RAMKO;
 • SHILO;
 • TK Lighting;
 • Zuma Line та інших.

Для виробництва світильників використовують різні матеріали:

 • деревина;
 • пластик;
 • метал;
 • скло та інші.

Замовляючи світильник підвісний багатоламповий Київ отримує продукцію за оптимальними цінами.

Доставлення здійснюється в усі регіони України, де працюють представництва транспортних служб. Це не тільки великі міста (Харків, Львів, Одеса, Луцьк), а й інші населені пункти.

Також у компанії є шоуруми й точки видавання:

 • Київ, Лук'янівський провулок, 11, салон «Elekomp Project»;
 • Дрогобич, вул. Грушевського, 58, ТЦ «ШАХ», салон «Арт Світло»;
 • Львів, вул. Княгині Ольги, 95, ТЦ «MARK», салон «Арт Світло».

Консультанти компанії готові відповісти на всі ваші запитання. Вони допоможуть зорієнтуватися в розмаїтті моделей, розкажуть, на що потрібно звертати увагу під час вибору, оформлять замовлення і підготують його до відправлення.

Звертаючись в інтернет-магазин Elekomp, ви можете бути впевнені у високій якості всіх товарів, оперативному обслуговуванні та швидкому доставленні. Ми знаємо, які світильники варто використовувати в різних випадках і типах інтер'єру. Співпраця з нами подарує тільки позитивні емоції.

Товар успішно доданий до кошика
+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано