Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Ліхтар для саду на сонячних батареях - це пристрій, для роботи якого необхідні акумулятори, оснащені сонячними батареями. Вони зручні в тих випадках, коли підземна проводка електропостачання неможлива. Принцип роботи світильників на сонячних батареях простий, вдень акумулятори накопичують енергію, а з настанням темряви віддають.

Переваги та недоліки ліхтарів для саду на сонячних батареях

Такі освітлювальні прилади зручні в експлуатації, прості в обслуговуванні і не дорогі за ціною. Але є у них характеристики, які обмежують їх мобільність і широту використання. Виділимо переваги сонячних ліхтарів і обговоримо недоліки.

До незаперечних переваг відносяться наступні параметри:

Автономність - в світлий час доби ліхтарі для саду на сонячних батареях переробляють сонячні промені в енергію і заряджають акумулятори і не вимагають додаткового обслуговування.

  • Економічність - монтаж простий, не вимагає додаткових витрат, земляних робіт з прокладання елетрокабеля. Унаслідок самостійного заряду акумуляторів, а також автономного включення і відключення ліхтарі економлять електрику, на яке володар світильників не витрачається.
  • Довговічність - моделі на сонячних батареях служать до 25 років, а витратні матеріали виходять з ладу рідко. Світлодіодні лампи розраховані на 50 тисяч годин безперервної роботи.
  • Мобільність - місце установки можна змінювати за бажанням власника. Зміна розташування додає різноманітності в дизайн, пропонуючи величезну кількість світлових рішень.
  • Екологічність - для роботи ліхтарів для саду на сонячних батареях не використовується ні бензин, ні газ, тому шкідливих виділень в навколишнє середовище немає.
  • Різноманітність застосування - вони прекрасно працюю і на високих ніжках і на найнижчих, але на відритих газонах.

Що б зробити правильний вибір важливо знати про недоліки розглянутих моделей - це невеликий запас енергії, якого часто не вистачає на всю ніч, необхідність доступу до відритого простору, не здатність забезпечити повноцінне освітлення, в силах тільки декоративне.

Але якщо ви зробили вибір, то необхідно оформити замовлення в нашому інтернет-магазині, Менеджери і завжди раді допомогти оформити покупку, доставку та обговорити існуючі знижки. Ціни і асортимент вас порадують - це якісний товар за гідною ціною.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано