Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Стельові люстри, на відміну від підвісних, монтуються безпосередньо до поверхні стелі. Такі світильники виглядають акуратно, не зменшують простір візуально і гармонійно виглядають в невеликих приміщеннях. Призначені для кімнат зі стелями висотою до 2,5 метрів і компактних просторів.

Особливості

Люстра комплектується планкою для кріплення, яка може прикриватися декоруючим елементом. Плафони зазвичай орієнтовані в сторони або повністю закривають нижню площину. Світло розсіюється рівномірно і відбивається від поверхні стелі. Люстри такого типу добре гармонують з натяжними стелями при дотриманні безпеки від зайвого нагрівання.

Зустрічаються моделі з регульованими штангами і різними типами цоколя. Це дозволяє адаптувати одну і ту ж люстру під різні завдання. Аналогічну функцію виконують LED світильники, що комплектуються пультом дистанційного керування.

Перевага стельових моделей - можливість комфортного розміщення над іншими предметами інтер'єру. Розташований над столом світильник вже не стане виглядати громіздким. На відміну від підвісних типів, його можна встановити на кухню - внутрішні елементи краще захищені від потрапрянь крапель води. У спальні люстра створить необхідної рівень освітлення, не викликаючи роздратування через зайву яскравості і прямого світлового потоку.

Критерії вибору

Світильник купують з урахуванням матеріалу стельового покриття - для підібрання кріплення. Також звертають увагу на розмір кімнати і відтінок інших поверхонь. Площа близько 30 м2 - рекомендований максимум для більшості ламп. Якщо приміщення просторіше, може знадобитися додаткове зонування світла.

Вартість залежить від складності конструкції і дизайну. Варто пам'ятати, що стельова люстра не акцентує увагу на собі - на відміну від підвісної. Функціонал завжди важливіший - спочатку підібрати світильник з потрібними характеристиками, потім - форм-фактор, відтінок і матеріал виготовлення. Завдяки різноманітності моделей, придбати відповідну люстру під інтер'єр нескладно.

У нашому інтернет-магазині представлені стельові люстри від перевірених виробників. Всі моделі відповідають світовим стандартам якості. Ціна і повний опис вказані в картці товару. Замовити люстру з доставкою можна по телефону або електронній пошті. Менеджери готові проконсультувати з усіх питань.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано