Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

У цій категорії немає товарів.

Системи відеоспостереження стають все більш доступними. Простота в установці і в використанні робить камери відеоспостереження поширеним інструментом захисту не тільки комерційної, а й приватної нерухомості. На ринку представлений великий асортимент пристроїв, що істотно розрізняються набором функціональних можливостей - при виборі слід враховувати особливості монтажу, якість сигналу і зображення, кут огляду і багато інших чинників.

Принцип роботи будь-якої системи відеоспостереження єдиний: камера зчитує дані і відправляє їх на обробку реєструючого пристрою, після чого зображення виводиться на екран. При цьому можливий запис того, що відбувається на накопичувач.

Класифікація

Відеокамери спостереження, які зараз може купити будь-який бажаючий, можна класифікувати за такими параметрами:

  • місце застосування;
  • спосіб передачі даних;
  • формат даних;
  • передача кольору і т. Д.

За місцем застосування камера відеоспостереження може бути вуличної або внутрішньої. Зовнішні відеокамери поміщаються в спеціальний захисний корпус для забезпечення їх безпеки в умовах впливу навколишнього середовища. Внутрішні камери захистом не оснащуються, що зменшує їх габарити - доступні і міні варіанти. Зазвичай такі пристрої виготовляються з пластика.

За способом передачі даних відеокамера спостереження може бути провідною або бездротовою. Провідні пристрої відрізняються дешевизною і надійністю, передають сигнал через оптоволокно, коаксіальний кабель або виту пару. Можуть застосовуватися як на вулиці, так і в приміщенні. Бездротова Wi-Fi камера виділяється простотою установки, оскільки для роботи вимагає лише живлення та маршрутизатор.

За форматом передачі даних пристрою спостереження діляться на цифрові (IP камери) і аналогові. Цифрові камери забезпечують більш високу якість зображення, прості в підключенні, забезпечують відтворення в режимі "онлайн". Аналогові можуть передавати дані в форматах CVBS, AHD, CVI і TVI - якість і деталізація ростуть відповідним чином.

По передачі кольору камери відеоспостереження можуть бути чорно-білими або кольоровими. Варіанти з чорно-білим кольором дешевші і економніші щодо займаного записуваного інформацією місця. Можна придбати варіант з функцією "день / ніч": вдень такі пристрої записують кольорове зображення, а вночі - чорно-біле.

Замовити відеокамеру спостереження можна в нашому інтернет-магазині. Повний асортимент з цінами і детальним описом моделей представлено в каталозі. Вартість доставки уточнюється у менеджера і залежить від віддаленості місця призначення.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано