Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Садові світильники-стовпчики - це освітлювальні пристрої в формі ліхтарика на ніжці. Світильний елемент може бути будь-яким, в розділі представлено все різноманіття форм світильників. З метою економії електроенергії, стовпчики оснащуються датчиками руху.

Вони встановлюються в грунт уздовж доріжок, біля ганку, на газонах і квітниках. Нерідко стовпчики освітлення використовують в оформленні будівель, альтанок і лавок.

Типи стовпчиків освітлення

Грамотна класифікації товару в інтернет магазині полегшує вибір опор освітлення. Пошук можна прискорити, якщо вести значення параметрів: розмір, матеріал, дизайн і місце установки. Ландшафтні стовпчики класифікуються за такими характеристиками:

  • Матеріал корпусу вуличних стовпчиків, які призначені для прикраси і освітлення території приватних будинків або садів. Вони постійно перебувають під впливом навколишнього середовища, тому виготовляються з металу, полікарбонату або надміцного полімеру, обробленого спеціальним складом дерева.
  • Захищеність від зовнішніх впливів (пилу) - прийнято позначати буквами IP. Показник говорить про ефективність захисту приладів від твердих частинок і вологи. Світильник для веранди або тераси, має клас IP45, для освітлення газону не нижче класу IP55, моделі з показником IP68 можна встановлювати поряд з водоймою або на газоні.
  • Висота ніжки - може бути будь-якою від 650 мм до 1500 мм і вище (залежно від бажання замовника). Сьогодні найбільшою популярністю користуються короткі стовпчики, які висвітлюють садові доріжки і підсвічують газони, формують направлене світло на фасади будівель. Їх мала висота і рухливість освітлювального елементу не сліплять в очі і вікна котеджів, а формують унікальний світловий малюнок саду.
  • Форма і матеріал плафона - декоративний показник, але від нього багато чого залежить. Світильна частина може бути виготовлена з прозорого або матового, скла або пластику. Різноманітність форм порадує будь-якого покупця: кулі, трикутники, смужки, дуги, плоскі і об'ємні.
  • Спосіб монтажу - їх існує два. Фланцевий метод, коли нижню частину виробу бетонують в грунт, а верхню кріплять під фланцеве з'єднання. Цілісні конструкції - прямостійкого типу поглиблюють, і бетонують тільки основу.
  • Дизайнерські можливості - це шедеври, в каталозі нашого розділу можна знайти будь-які варіанти форм, матеріалу виготовлення, кольору, висоти кріплення, типу і потужності вбудованих ламп, захищеності і температурних можливостей.

Наш інтернет-магазин пропонує придбати якісні вуличні стовпчики для ландшафтного освітлення за оптимальними цінами. Замовте прямо зараз і наші менеджери допоможуть розібратися в технічних характеристиках освітлювальних приладів, порадять варіант під конкретний дизайн і необхідні вимоги, оформлять доставку до воріт вашої ділянки.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано