Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Стельові вуличні світильники відрізняються високим ступенем вологозахисту. Вони розроблені спеціально для використання на відкритому просторі. Їх роботу не порушує дощ і сніг. Вуличні світильники є частиною ландшафтного освітлення та призначені для експлуатації в широкому діапазоні температур.

Застосування і особливості стельових світильників на вулиці

Основна мета використання стельових вуличних світильників - створення в темний час доби комфортних умов для людей, які перебувають у відкритих спорудах. Це можуть бути веранди та альтанки. Освітлювальні прилади стельового кріплення встановлюються для підсвічування арок і гротів. Пристрої також використовуються в вуличних кафе, на торгових і концертних майданчиках, терасах ресторанів.

Для освітлення відкритих споруд зі стелями обирають світлотехнічну продукцію в сучасному і класичному виконанні. Асортимент моделей дозволяє вибрати пристрої в будь-якому стилі, включаючи Прованс, Лофт, Кантрі.

Залежно від архітектурних і конструктивних особливостей споруди вибирають:

  • вбудовані компактні світильники, які повністю монтуються в стелю і не займають корисний простір;
  • накладні практичні моделі, що розміщуються на поверхні шляхом прикручування всього корпусу або тільки окремої від'єднуючої частини;
  • пристрої, що підвішуються на декоративний ланцюг або шнур, який фіксується або регулює довжину.
  • Випускаються також моделі з датчиком руху. Такі світильники освітлюють простір тільки при переміщенні людей. Зазвичай підключення освітлювальних приладів виконується до загальної електричної мережі. Однак існує окрема група пристроїв, що працюють від сонячних батарей. Це економічний вид світлотехнічної продукції, особливо обладнані світлодіодними лампами.

    Корпуси стельових світильників для вулиці виготовляються з полімерів, стали, нержавійки, алюмінію, латуні. Плафони приладів створюються з ударостійкого скла. У більшості випадків виготовлення стельових вуличних світильників виконується в антивандальному виконанні, що забезпечує їм тривалий термін експлуатації.

    Ми пропонуємо світлотехнічну продукцію відомих брендів. Її вартість не завищена, тому що поставки виконуються безпосередньо від виробників. У нашому інтернет-магазині можна не тільки купити високоякісні світильники, але і замовити доставку придбаного товару. Її ціну розрахують менеджери в залежності від віддаленості клієнта.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано