Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Люстра - основне джерело освітлення житла. Крім основної функції, вона грає ключову роль в створенні потрібної атмосфери і доповнює собою стиль інтер'єру. Щоб купити люстру, варто спочатку ознайомитися з їх різновидами - і підібрати ту, яка найкраще підійде для виконання цих завдань.

Різновиди

Розділяють підвісні і стельові люстри. Перші кріпляться на гак і розташовуються на невеликій відстані від стелі. Другі - монтуються до поверхні на сполучну платформу.

Підвісні люстри вибирають для просторих приміщень з високими стелями в стилі лофт або в зал - в іншому випадку вони візуально зменшують простір кімнати. Для дитячої такі світильники підходять гірше з міркувань безпеки - легше зачепити, пошкодити. Перевага - таку конфігурацію легше обслуговувати.

Стельовий варіант монтажу більш сучасний. Світло розсіюється рівномірно, плафони зазвичай орієнтовані кількома напрямками. Лампочка захищена від прямого впливу, тому такі люстри купують для кухні або ванної кімнати. При установці в кімнату з натяжними стелями варто враховувати ступінь нагріву - зайвий вплив тепла призводить до деформації і пошкоджень поверхні.

Напрямок світлового потоку також вибирають виходячи з типу кімнати. Для вітальні підійде люстра з відбивачами, для освітлення всього простору. Для спальні або кабінету краще придбати модель з розгорнутими в сторону плафонами.

Колір стін і стелі впливає на яскравість. Чим темніше відтінки, тим потужніший потрібен світильник; глянцева стеля, навпаки, відбиває світло. Альтернатива - світлодіодні люстри з регулюванням режиму роботи.

Як вибрати

Існують десятки категорій люстр під певний стиль. Якщо люстру купують не для повної відповідності дизайну в форматі історичної епохи, зациклюватися на цьому не потрібно. Досить, щоб світильник виглядав гармонійно. Досить врахувати кілька параметрів.

  • Форма. При мінімалістичному оформленні кімнати люстра також не повинна сильно виділятися. Навпаки, в традиційній вітальні допустимі масивні конструкції.
  • Декоративні елементи і лінії. В ідеалі - перегукуються з іншими об'єктами в приміщенні.
  • Колір. Особливо актуально для великих підвісних люстр, які задають тон і стають центром уваги.
  • Матеріал виготовлення. Повинен поєднуватися з інтер'єром і забезпечувати достатню міцність.

Головне - зовнішній вигляд не повинен впливати на функціонал. Кількість плафонів, їх напрямок, особливості монтажу набагато важливіше вигляду. Вартість світильника часто залежить від складності виконання - можна легко переплатити за химерну модель, яка висвітлює гірше компромісних варіантів без зайвого декору.

Широкий асортимент люстр всіх різновидів представлений в нашому інтернет-магазині. У каталозі вказані особливості і характеристики кожної моделі. Замовити люстру з доставкою або уточнити деталі можна за вказаними контактами.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано