Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Основна функція спрямованих вуличних світильників організація фасадної та ландшафтної підсвітки. У цьому розділі можна придбати прожектори направленого світла, з їх допомогою в архітектурному освітленні легко підкреслити особливості і гідності будівель.

Якщо ваше завдання організувати ландшафтний простір, то спрямовані світильники вигідно підкреслюють ландшафтні об'єкти, визначають в саду зони відпочинку і руху, формують загальну барвисту картину.

Напрямок світлових променів

Важливим параметром цього типу вуличних світильників є спрямованість світлового потоку і за цим критерієм виділяють:

  • Об'ємне поширення світла або кульові пристрою. Вони поширюють потік освітлення навколо себе у всіх напрямках. Оптимально їх розміщувати на стовпах, воротах і стінах.
  • Зі світловим пучком, який спрямований вгору (Up light - вгору по світу). Дизайнери люблять використовувати такий тип приладів для підсвічування стін, дерев, чагарників, різних елементів ландшафту.
  • Зі світловим пучком, який спрямований вниз (Down light - вниз світло). Це здебільшого ґрунтові світильники, їх застосування оптимально для підсвічування доріжок, сходів, терас і рослин в клумбах.
  • З змінним напрямком світлового пучка або поворотні прилади. Вони самі застосовуються в проектах освітлення будівель з локальним підкресленням архітектурних елементів. З їх допомогою відмінно виходять яскраві акценти, можна виділити колони, балкони, барельєфи.

Якщо вам необхідно зробити вибір потрібного типу спрямованих світильників для проектів в приватних будівлях, громадських паркових зонах і навіть будівництв або зовнішньої реклами, то слід звернути увагу не тільки на напрямок променів. Потрібно врахувати діаметр поверхні, що освітлюється або території і всі технічні характеристики цього типу світильників.

Основне місце установки спрямованих світильників цього типу вулиця і до них пред'являються підвищені вимоги. Перед оформленням замовлення через інтернет, обговоріть з нашим менеджером всі технічні характеристики приладів: довговічність, ступінь захищеності від пилу, вологи і вандалізму.

У нашому магазині можна придбати спрямовані світильники для вуличного і фасадного розташування за оптимальними цінами. Замовте прямо зараз і наші менеджери допоможуть оформити доставку обраного товару до під'їзду.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано