Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Світильники на стелю - сучасне рішення для освітлення будь-яких приміщень. Назва описує лише загальний принцип установки - монтаж до поверхні стелі. Різновидів ж існує маса. Класифікують лампи по методу установки, випромінювання і концентрації світла.

Використання

Стельові світильники, зазвичай, використовуються в декількох примірниках. Мінімальна кількість потрібна для зонального освітлення - наприклад, для кухні в області робочої зони або письмового столу.

Кілька моделей, встановлених в ряд, дозволяють візуально подовжити приміщення. У дизайнерському середовищі подібний формат ламп найбільш популярний і використовується для різних прийомів світлотехніки. Часто світильники замовляють для офісних приміщень.

Очевидна позитивна сторона - захищеність лампи. Стельовий світильник підходить для ванної кімнати або іншого місця, де є ризик потрапляння вологи. З іншого боку, необхідно підібрати корпус, захищений від запотівання при перепадах температури. Недолік – конструкція складніша в обслуговуванні через обмежений доступ до компонентів.

Багато моделей вимогливі до матеріалу стелі - наприклад, для гаража простіше придбати підвісний світильник, ніж створювати умови для установки стельових. Монтаж в кімнату з натяжними стелями може виявитися дорогим і болючим - подібне краще спланувати на етапі початкового ремонту.

Тип освітлення

Популярність завоювали світлодіодні моделі, що забезпечують яскраве світло без зайвого нагріву. Термін служби таких ламп довший, ніж у аналогів. Ціна може здатися завищеною, проте компенсується зниженим енергоспоживанням і витратами на обслуговування в довгостроковій перспективі. LED лампи використовують в модних системах «розумний будинок», завдяки можливості регулювання яскравості освітлення - з пультом або голосовим управлінням.

Стельові світильники з лампами розжарювання менш популярні через нагрівання; те саме стосується і галогенних ламп. Близькість до поверхні може привести до її пошкоджень і деформації, тому перед встановленням необхідно ознайомитися з рекомендованими умовами експлуатації.

Замовити стельові світильники можна в нашому інтернет-магазині. Компанія працює тільки з перевіреними постачальниками і гарантує високу якість всіх представлених моделей. Вартість доставки залежить від віддаленості району.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано