Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Створення райського куточка з басейну неможливе без встановлення системи освітлення. Світильники використовуються як для зовнішнього освітлення відкритих і закритих басейнів, так і безпосередньо під водою. Лампи і діоди для підсвічування басейну експлуатуються в постійній вологості, тому прилади обов'язково повинні відповідати певним вимогам. Це захистить пристрій від передчасного виходу з ладу і створить безпечні умови для відпочинку, так як електрика і вода - не самі доброзичливі сусіди.

Зовнішнє освітлення басейнів

Лампочки монтуються на стелю і стіни приміщення, якщо басейн відкритий, на опорах навісу, деревах чи інших декоративних елементах для відкритого водоймища. Найчастіше для зовнішньої підсвічування використовуються діодні світильники або прожектори. Прилади виконуються з нержавіючої сталі, ударостійкого пластику або загартованого скла.

Лампи можуть бути яскравими або приглушеними, розміщення підсвічування залежить від побажань власника. Однак є одна умова, яка повинна бути виконана в обов'язковому порядку: в зону освітлення завжди повинні потрапляти краї басейну з усіх боків.

Внутрішня підсвітка

Освітлення води зсередини надає басейну додаткову красу і чарівність. Класичне підсвічування передбачає використання одного світлового спектру, для створення яскравої феєричнї атмосфери монтуються різнокольорові світильники або діодні системи з декількома кольорами. Для внутрішнього освітлення басейнів використовуються:

  • світлодіодні стрічки;
  • прожектори з галогенною лампою;
  • оптоволоконні системи.

Світильники, які будуть постійно знаходитися у воді, виготовляються з вологостійких матеріалів, не схильних до корозії, важливим параметром є ізоляція. Параметр IP повинен бути не менше 68 - це означає, що вода не потрапить всередину приладу. Для освітлення води світильники можуть вбудовуватися в стінки або дно чаші. Також використовуються навісні і плаваючі прожектори, однак вони вважаються найбільш зручними. Для освітлення басейну можна використовувати точкові лампи або довгі стрічки, оптоволоконне освітлення проводиться за допомогою гнучкої трубки, яка з легкістю повторить всі вигини і повороти чаші самої нестандартної форми. У нас ви можете купити лампи будь-якого кольору для підсвічування басейну. Всі варіанти з описом і цінами представлені в каталозі, подробиці можна дізнатися у менеджера. Замовити товар можна з доставкою в будь-яку область. Час і вартість доставки обговорюється індивідуально і залежить від віддаленості населеного пункту.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано