Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Торшер - назва світильника на високій підставці. Назва прийшла з французької мови і перекладається як «факел». Форма торшера справді його нагадує; іншими прабатьками вважаються вуличні ліхтарі.

Лампи такого типу часто зустрічалися в житлових будинках в середині минулого століття. Світильник настільки укорінився в якості звичного предмета інтер'єру, що продовжує успішно експлуатуватися донині.

Сьогодні торшер зберіг тільки основну концепцію - абажур на довгій ніжці з підставою. Класична пряма штанга поступово забувається - на зміну їй приходять вигнуті форми і інші дизайнерські рішення. Завдяки сучасним технологіям, виробникам вдається створювати одночасно красиві і функціональні прилади.

Як вибрати

Важлива характеристика світильника - мобільність. Його зручно переносити з місця на місце. Тут прямота штанги робить істотний вплив на корисність - чим крутіше вигин, тим менше можливих місць для установки.

Прямі торшери частіше ставлять в спальню, в якості приліжкового світильника. Оригінальні моделі - в вітальню, для додання інтер'єру родзинки. Відтінок і форма повинні відповідати загальному стилю і сприяти комфортному висвітлення.

Зустрічаються моделі з розширеним функціоналом - наприклад, можна купити торшер з поличками. Він одночасно висвітлює невелику зону і служить сховищем для книг і дрібниць. Правильно підібрана модель відмінно замінює настільну лампу і збільшує комфорт при роботі за рахунок збільшення корисного простору.

Традиційний матеріал абажура - тканина, проте все частіше зустрічаються варіації з різних матеріалів. Головне, щоб ковпак захищав очі від надмірно різкого світла; інше - справа смаку. Також від зайвої яскравості рятують ЛЕД (LED) лампи з регулюванням потужності.

Вартість моделей безпосередньо залежить від складності виготовлення. Оригінальні форми з елементами декору обходяться дорожче. Необов'язково використовувати дорогий світильник незвичайної форми - стиль можуть задати два класичних прямих торшера, встановлених симетрично.

Замовити класичні і дизайнерські торшери можна в нашому інтернет-магазині. Ціна і опис кожної моделі із зазначенням характеристик знаходяться в картці товару. Можлива доставка або самовивіз - деталі обговорюються при оформленні заявки. Всю інформацію можна дізнатись за контактним номером.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано