Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Підсвічування фасаду з високим класом захисту від вологи і пилу - це дизайнерське освітлення будівель і споруд. Воно створюється шляхом монтажу світлотехнічного обладнання, невразливого для снігу, дощу, перепадів температури. Освітлювальні пристрої не потрібно демонтувати на зимовий період. Вони можуть використовуватися круглий рік.

Особливості фасадної підсвічування

Підсвічування будинку - це вуличний технічний світло для унікального архітектурного оформлення будівлі. Його використовують для організації:

  • фонового освітлення, маючи в своєму розпорядженні світлотехнічну продукцію на нижньому ярусі об'єкта;
  • контурній підсвічування шляхом монтажу освітлювального обладнання на гранях будівлі - стіни, віконні прорізи, окремі архітектурні елементи;
  • світлової графіки або кольородинамікі, яка створюється за допомогою світлодіодних ламп;
  • освітлення виключно фасаду - передної частини приватного будинку.

Для підсвічування фасаду використовується спеціальне світлотехнічне обладнання. Це в основному ЛЕД джерела світла. Зазвичай обирають прожектори, ліхтарі, керовані моделі, точкові і лінійні світильники. Вони дозволяють виділити архітектурні елементи і підкреслити зовнішні контури будови. При цьому світлодіоди прослужать мінімум 5 років і споживають в 8 разів менше електричної енергії, ніж лампи розжарювання.

Значна частина світлотехнічних приладів для підсвічування будинку - це непримітні пристрої. Вони стають помітні виключно в темний час, коли проявиться декоративний ефект від їх роботи.

Часто споруди висвітлюються комбінованим способом - більш потужні ліхтарі розміщують на землі або даху, а світильники розсіяного або направленого світла встановлюються на окремих елементах будинку. Останній вид освітлювальних приладів створює вузький світловий потік. Вони спеціально розроблені для локального освітлення.

Варіантів підсвічування фасаду може бути безліч завдяки великому вибору світлотехнічної продукції. Освітлення будівлі монтується зазвичай після підготовки проекту.

Наш інтернет-магазин допоможе перетворити фасад будівлі. Ми пропонуємо купити обладнання для LED підсвічування будинку від відомих брендів. Його поставки виконуються без посередників. Тому ціна на світильники не завищена. Додатково можна замовити доставку обраного товару через транспортні компанії. Її вартість і всі деталі співпраці уточнюйте у наших менеджерів.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано