Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Підсвітка для картини - обов'язковий предмет висвітлення для цінителів мистецтва. Її встановлюють в житлових будинках, галереях, музейних приміщеннях і в офісах. За тим же принципом працюють прилади в передпокої і ванній - купити підсвітку для дзеркала можна в тій же категорії товарів.

Функціонал в обох випадках дещо відрізняється. У разі підсвічування для картин це:

  • забезпечення необхідного рівня яскравості;
  • акцентування уваги;
  • альтернативне приглушене освітлення.

При монтажі до дзеркала зазвичай задумують використовувати підсвічування в нічний час. Це допомагає не розбурхувати нервову систему і не дратувати зір надто різкою зміною рівня світла. В цьому випадку можна налаштувати автоматичне включення, або вибрати модель з вимикачем, який інтуїтивно легко відшукати в темряві.

Підсвічування для дзеркала в ванну купують в герметичному виконанні. Корпус повинен бути добре ізольований від потрапляння вологи. Показником захищеності служить вказаний виробником індекс IP. Добре зарекомендували себе світлодіодні моделі.

Світильники для підсвічування картин не настільки вимогливі - як правило, приміщення з предметами мистецтва добре вентилюється. Іноді система встановлена в раму і включена у вартість. В інших випадках потрібно окремо купити підходящу модель і встановити її внизу полотна або поблизу. Перший сценарій не вимагає зайвих зусиль, зате в другому випадку відкривається простір для творчості.

Використання

Деякі світильники для підсвічування картин підходять в якості альтернативи зональному висвітлення. Пластина з декількома режимами роботи може одночасно освітлювати полотно і виконувати функцію бра. Так можна заощадити і придбати один прилад для декількох завдань.

Знімне підсвічування для картин можна використовувати для інших дизайнерських цілей. Ними зручно оформляти приміщення, створюючи ефектну гру тіней або акцентуючи увагу на певних предметах. Ціна систем варіюється в залежності від характеристик і набору функцій - чим їх більше, тим ширше спектр можливих застосувань.

Купити підсвічування для дзеркал і картин можна в нашому інтернет-магазині. Замовити доставку по місту чи області можна, залишивши заявку на сайті або за контактним номером. Технічні характеристики і докладні описи кожної моделі знаходяться в картці товару.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано