Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Підсвітка сходинок необхідна для безпечного пересування в темний час доби і додання інтер'єру естетики. Найбільш практична підсвічування сходів з датчиком руху - освітлення вмикається при попаданні предмета в зону перед початком спуску або підйому.

Різновиди

Можливе виконання в різних варіаціях - підсвічування сходів іноді здійснюють за допомогою світлодіодної стрічки по контуру сходинок. Недолік такого формату - вразливість джерела світла до випадкових пошкоджень. З іншого боку, ціна такого обладнання мінімальна і дуже проста в установці.

Більш продуманий спосіб - установка на сходи точкових світильників. При достатньої яскравості вистачить кількох ламп через рівні проміжки. Таке підсвічування сходинок використовують в будинках з маленькими дітьми - вбудовані лампи абсолютно безпечні для оточуючих і одночасно захищені від зовнішніх впливів.

Рекомендації

Підсвітку сходів планують, виходячи з її форми. Монтаж точкових ламп по зовнішньому радіусу вузьких гвинтових сходів створить темну зону на протилежному боці. У таких випадках потрібно використовувати лампи з достатнім рівнем яскравості. Також варто придбати додаткове джерело освітлення, розташований уздовж перил по всій тривалості.

Деякі виробники пропонують купити готові комплекси з вбудованим підсвічуванням сходинок і поручнів. Вартість таких рішень з очевидних причин вище, ніж окремі витрати на сходи і самостійний монтаж освітлення. Тут потрібно опиратися на свою готовність і досвід в подібних роботах.

Для підсвічування сходів не рекомендується використовувати лампи з високим рівнем нагріву - особливо при наявності дерев'яних матеріалів. Тривала дія тепла з часом неминуче позначиться на поверхні сходів - в гіршому випадку вони деформуються і стануть небезпечними для експлуатації. У той же час галогенні лампи добре поєднуються зі сходами з прозорих матеріалів. Одного джерела світла під сходами вистачить для освітлення всієї конструкції.

Замовити системи освітлення для сходів різного типу можна в нашому інтернет-магазині. Доступна доставка по місту та області. Про особливості роботи тієї чи іншої моделі можна дізнатися з опису в картці товару, або проконсультуватися у фахівців за допомогою форми зворотного зв'язку.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано