Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Грунтові світильники - це пристрої, які монтуються безпосередньо в грунт, це може бути газон, територія уздовж доріжок або сходинок, клумби. Вони мають дві основні форми виготовлення. Перша на невисокій ніжці з загостреним кінцем. Для установки досить з силою увіткнути ніжку в землю. Для встановлення другої форми грунтових світильників використовують заставні бокси, які забезпечують надійне кріплення обладнання в грунті.

Переваги грунтових світильників

Ці освітлювальні прилади універсальні, їх можна встановити в будь-якому куточку саду, використовувати як підсвічування:

  • стін;
  • споруд;
  • дерев;
  • статуй;
  • альтанок;
  • сходинок на вході в будівлю.

Умільці дизайнери можуть застосувати цей вид вуличного освітлення навіть біля водойм і басейнів.

Світлодіодні грунтові світильники відрізняються високим захистом від пошкоджень і вандалів. А також виділяються надійною герметичністю і пилонепроникністю. Мало того, що на них впливають природні опади, так ще і будь-який грунт дуже агресивне середовище. Тому, ступінь захищеності вуличних світлових елементів від проникнення вологи і часток пилу, дуже важливий параметр, при виборі обладнання.

Ступінь захисту позначається буквами і цифрами в форматі IP65, де перша цифра це ступінь захисту від пилу, а другий захист від води. Грунтові світильники з показником IP65 найбільш надійні та захищені, їм не страшне навіть обмерзання, але занурювати в воду їх не можна. Для фонтанів і басейнів існують спеціальні підводні світильники.

Матеріал, з якого виготовляють корпус таких приладів, повинен бути міцним, не схильним до корозії і різного роду деформацій. Часто використовують метал або високоміцний полімер. При складанні всередину заливають промисловий 2-компонентний компаунд, який забезпечує максимальний захист електроніці.

Види грунтових світильників

Вуличні, що вбудовуються в ґрунт світильники, представлені на ринку 2 видами: габаритні і прожекторні. Вони різні за потужністю, розмірами і областю застосування.

Індикаторні мають потужність до 6 Вт, компактний розмір корпусу і встановлюються переважно на сходинках сходів. Прожекторні грунтові світильники більш потужні і великі, вони відрізняються кольоровістю, кутом розкриття променя і наявністю поворотного механізму. Їх встановлюють для підсвічування дерев або фасаду будівлі.

Придбати грунтові світильники можна в цьому розділі інтернет-магазині. Ціни цілком демократичні для такого якісного і надійного устаткування. Менеджер доступний і готовий прийняти замовлення і оформити доставку в зручне для вас час.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано