Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

У цій категорії немає товарів.

Система охорони периметра є комплексом елементів, призначених для своєчасного виявлення порушників. Використання подібних засобів дозволяє захистити від посягань не тільки будинок, але і прилеглу до нього територію. Вартість периметральної охоронної системи варіюється в залежності від кількості, якості і функціонала застосовуваних засобів захисту.

В процесі установки системи охорони периметра будинок захищають огорожею, сіткою або парканом, оскільки сигналізація спрацьовує при безпосередньому контакті порушника з огорожею. Якщо власника будинку такий метод виявлення порушників не влаштовує, встановлюють додаткові датчики і засоби спостереження, здатні не тільки заздалегідь виявити наближення сторонніх, але і вказати їх конкретне місце розташування.

Реакція системи на появу порушника може бути різною - від подачі звукового сигналу і включення освітлення до блокування дверей, відправлення повідомлення на телефон господаря будинку або дзвінка на пульт чергового.

Складові системи

Система охорони будинку і периметра зазвичай складається з наступних технічних засобів:

 • Пульт, який бере всю вхідну інформацію і забезпечує спрацьовування засобів сигналізації та реагування - запуску звукових сигналів, записи того, що відбувається на камерах і т. д.
 • Комплекс відеокамер і реєстраторів, безперервно контролюючих територію і виключають помилкове спрацьовування сигналізації. Системи охорони будинку, оснащені відеонаглядом, оцінюються дорожче, але при цьому забезпечують більш високу безпеку.
 • Чергове і сигналізуюче освітлення. Чергове необхідно для мешканців, що сигналізує - для оповіщення про появу порушника.
 • Сирена, яка повідомляє про фіксацію проникнення на територію.
 • Система живлення.
 • Не всі представлені комплектуючі обов'язкові до застосування - при малих масштабах території, що охороняється в деяких складових немає необхідності.

  Як вибрати

  Плануючи придбати систему охорони будинку, необхідно брати до уваги ландшафт, матеріал огорожі, віддаленість від обслуговуючих організацій і багато іншого. Наприклад, для добре проглядаємої території, яка не має "сліпих зон", слід придбати радіопроменеві прилади, а для місцевості з деревами і будівлями - радіохвильові.

  Замовити систему охорони периметра можна в нашому інтернет-магазині. Повний асортимент з цінами і детальним описом представлений в каталозі. Вартість доставки транспортною компанією залежить від віддаленості місця призначення. Деталі, що стосуються установки і настройки, можна уточнити у наших менеджерів.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано