Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Декоративні світильники поєднують функціонал невеликого джерела освітлення з естетикою незвичайного предмета інтер'єру. Сучасний вигляд приладів взяв свій початок ще в середньовічну епоху. Тоді це був настінний факел, встановлений в кріплення; принцип не змінився - вперед зробили крок тільки технології.

Бра – вчора та сьогодні

Ще одне відсилання до факела на стіні - сама назва декоративного бра. У перекладі з французької - «рука», те саме кріплення у вигляді металевого кільця. Пізніше так стали називати приліжкові лампади, заправлені олією. Важливою особливістю була можливість зняти ліхтар і перенести його. Вони ставали основним джерелом освітлення, коли не було можливості розпалити вогнище.

Сьогодні такі світильники виконують допоміжну функцію - основним приладом вважаються стельові лампи. Однак традиції нікуди не поділися - до сих пір багато виробників випускають декоративні бра, виконані у формі свічки або стилізовані під факел. Різноманітний дизайн дозволяє створити необхідну атмосферу затишку, або навпаки - підкреслити незвичайний стиль інтер'єру.

Різновиди

Варіацій світильників випускають безліч - можна купити будь-який відповідний під стиль кімнати. Якщо важливе насичене, яскраве світло - можна придбати модель з типом LED. Абажур повинен розсіювати світло - в іншому випадку світлодіодний бра буде просто сліпити і доставляти дискомфорт.

Акуратно виглядають декоративні світильники на батарейках. Вони відмінно підійдуть для ситуацій, коли розміщення бра не замислювалася при ремонті - проводка відсутня, а пускати відкритий шнур по стіні не хочеться. Тут знову ж таки краще діоди, завдяки низькому енергоспоживанню.

Універсальні моделі, що поєднують конструкцію бра і споту - настінний світильник з поворотним кронштейном. Вартість таких моделей досить висока, але з їх допомогою можна створювати унікальні світлові зони. При стилізації під ліхтар або свічку рекомендується замовити модель під звичайні лампи розжарювання або інші, з теплим тоном. Так світильник буде виглядати гармонійніше.

Підібрати відповідний декоративний бра з асортименту можна в нашому інтернет-магазині. Всі моделі відповідають стандартам якості. Є можливість самовивозу або доставка по місту та області - ціна послуги залежить від віддаленості району.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано