Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Люстра вентилятор, як можна зрозуміти з назви, поєднує в собі функціонал відразу двох пристроїв. Модель одночасно забезпечує прийнятний рівень освітлення і циркуляцію повітря. Гібрид досить популярний в країнах з жарким кліматом, проте на території РФ поки зустрічається не так часто.

Переваги

Лампа з вентилятором допомагає заощадити місце. Іноді можливості захаращувати простір кондиціонером і підлоговим вентилятором немає - через велику кількість меблів, або з естетичних міркувань. Конструкція зазвичай розташовується уздовж поверхні на мінімальній відстані від місця кріплення, тому добре виглядає в приміщеннях з невисокими стелями.

Вентилятор краще справляється з вирівнюванням температури. Підлогові прилади задають потоку повітря один напрямок, або конусну зону. Влітку світильник з лопатями жене свіже повітря від вікон навіть при відсутності протягу. Взимку тепле повітря піднімається до стелі, після чого циркулює по всій площі кімнати.

Люстра з вентилятором також безпечніше аналогічних приладів при наявності дітей в квартирі. Поранитися лопатями або пошкодити їх не вдасться через висоту розміщення. З тієї ж причини її можна встановити в кімнати з низькими стелями - наприклад, в спальню мансарди.

Моделі схожі за вартістю - трохи дорожче обходяться пристрої з додатковим функціоналом. Ціна люстри з пультом буде вище, однак це компенсується зручністю дистанційного керування і налаштуванням режимів роботи.

Критерії вибору

Не рекомендується монтаж до металевої або натяжної стелі. Вони посилять і відіб'ють вібрацію мотора, яку зазвичай майже не чути. Також певні моделі не переносять потужні лампи розжарювання через матеріал плафона і лопатей.

Діаметр вибирають щодо площі вільного простору приміщення. Приблизна формула для обчислення розмаху лопатей - поділ зони обдування на 2,5. Висота кріплення - питання індивідуальних переваг, однак в приміщення висотою менше 230 см краще купити просту стельову люстру.

Монтаж стандартних моделей нескладний, але якщо є сумніви у власних силах, завжди можна замовити доставку з послугою встановлення.

Придбати відповідну люстру-вентилятор можна в нашому інтернет-магазині. На вибір - тільки якісні моделі від перевірених виробників.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано