Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Точковий світильник встановлюють для локального освітлення невеликої зони. В якості основного джерела світла їх не використовують. Стандартна схема розміщення - кілька світильників, встановлених в ряд. Часто їх можна зустріти не тільки в приміщеннях, але і вздовж доріжок.

Особливу популярність отримали світлодіодні моделі. Формат ЛЕД (LED) відмінно підходить для квартир і комерційних приміщень. У першому випадку власники позбавлені складнощів з монтажем та обслуговуванням. У другому - знижуються витрати на електроенергію і заміну елементів, завдяки тривалому терміну експлуатації.

Використання

Точкові світильники виручають в місцях, де немає можливості встановити повноцінну лампу. Наприклад, їх купують для кухні з низькими стелями, щоб висвітлити робочу зону і обідній стіл. Також це чудова опція для ванної - конструкція герметична і добре захищена від попадання конденсату.

Кілька таких ламп допомагають висвітлити приміщення незвичайної форми з декількома кутами. Однією люстри для них недостатньо через велику кількість недоступних для світлового потоку ділянок. У кімнатах малої площі, по типу гардеробних, світильник може повністю справлятися з освітленням і економити корисний простір.

Часто точковий формат застосовують для натяжної стелі, однак планувати установку ламп потрібно заздалегідь. Інакше ціна робіт зростає пропорційно кількості світильників і складності їх підключення.

Кілька ламп на стелі можуть стати універсальним джерелом світла при можливості дімірування - зміни потужності. Для цього набувають пульт дистанційного керування або спеціальний поворотний вимикач.

Вартість світильника складається зі складових конструкції. У неї входять:

  • декоративний плафон;
  • захисний корпус;
  • джерело світла;
  • технічне забезпечення (драйвери, мікросхеми);
  • фіксатори.

Для мереж 12В додатково потрібно трансформатор. Якщо він не поставляється в комплекті, доведеться придбати компонент окремо.

У нашому інтернет-магазині представлено кілька категорій точкових світильників. Всі моделі відповідають технологічним стандартам і відрізняються вищою якістю виготовлення. Вибрані світильники можна замовити з доставкою по місту та області, або забрати самостійно. Для будь-яких питань відкриті форми зворотного зв'язку.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано