Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

У цій категорії немає товарів.

Охоронна сигналізація - один з найбільш просунутих інструментів запобігання несанкціонованого проникнення на територію, що захищається. Вона є частиною системи охорони, ефективність якої безпосередньо залежить від функціоналу комплектуючих для охоронних систем - можливості швидкої оцінки різних чинників проникнення і своєчасної передачі даних. Сигналізація може бути активною і пасивною: перша при виявленні порушника залучає охорону, а друга - лише відлякує зловмисника звуком або світлом.

Набір комплектуючих

Перелік комплектуючих охоронної сигналізації короткий. У нього входять:

  • сповіщають модулі;
  • приймально-контрольний блок;
  • оповіщають модулі;
  • пристрої управління.

Сповіщувальні модулі представляють собою комплекс датчиків, оперативно реагують на зміну відслідковується ними параметра - звуку, температури, руху, тиску і т. д. Найчастіше купуються датчики відкриття, руху, розбиття скла і теплові (температурні). Коли відстежувана величина досягає пікового рівня, сповіщувач передає відповідний сигнал (наприклад, камери передають дані до відеореєстраторів).

Приймально-контрольний блок призначений для обробки показань з інших комплектуючих охоронної сигналізації. Саме цей пристрій призводить в роботу сповіщувачі. Є можливість купити і більш просунуті варіанти, які здатні передавати дані про проникнення на телефон власника або в охоронну організацію.

Модулі оповіщення покликані повідомляти про проникнення на територію. Серед таких комплектуючих для охоронних систем можна знайти звукові, світлові та комбіновані.

В якості пристрою управління здатний виступати стаціонарний дисплей з клавіатурою, переносний брелок або пульт. Через них користувач може відключати або активувати роботу системи, відкривати доступ певним особам, змінювати параметри реагування.

Принцип взаємодії

Комплектуючі охоронної сигналізації взаємодіють по простому алгоритму: датчик фіксує зміну відслідковуючого показника і передає дані на контрольний блок, який активує засоби оповіщення. Відключення сирени або освітлення проводиться через пристрій управління.

Замовити комплектуючі для охоронних систем можна в нашому інтернет-магазині. Повний асортимент з цінами і описом розташований в каталозі. Вартість доставки транспортною компанією залежить від віддаленості місця призначення - подробиці можна дізнатися у менеджера.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано