Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Освітлення біля дзеркала впливає на те, як виглядає образ в відображенні. Але розташувати джерело світла так, щоб воно допомагало, а не заважало, досить складно. Саме тому дзеркала з підсвічуванням користуються популярністю, особливо часто вони встановлюються у ванній. Набагато простіше якісно доглядати за шкірою, чисто голитися і наносити симетричний макіяж, коли світло розташований грамотно.

Види підсвічування дзеркал

Дзеркало з підсвічуванням виконує подвійну функцію: точно передає відображення аж до дрібних деталей і прикрашає інтер'єр приміщення. Багато що залежить від того, які лампи використовуються і як вони розташовані. Існує два типи підсвічування:

  • зовнішнє;
  • внутрішнє.

У першому випадку лампочки розташовані на рамі або, при її відсутності, безпосередньо на поверхні дзеркала. Розташовується джерело світла зверху або з боків. Найбільш вдалим вважається тристоронню розташування - воно робить відображення яскравим і чітким, виділяє навіть дрібні деталі. Це дуже зручно при виконанні косметичних процедур. При внутрішнім підсвічуванні джерелом світла є діоди або діодна стрічка, які вбудовуються в дзеркало зсередини. Часто діоди викладаються у вигляді візерунків, орнаментів і геометричних фігур. Крім того, що вбудоване освітлення виділяє відображення, робить його яскравим і якісним, світлова прикраса перетворює дзеркало в центральний декоративний елемент, який вплине на сприйняття інтер'єру кімнати в цілому. Окремою категорією являються дзеркала, підсвічування яких виконує виключно декоративну функцію. Їх використовують для створення яскравого акценту, чи в якості предмета, що приносить гармонію, врівноважує інші деталі оформлення. Однак вибираючи таке дзеркало, потрібно бути обережним: декоративне підсвічування не повинне впливати на якість образу. Різнобарвні або розташовані несиметрично лампи можуть спотворювати відображення. В таких умовах складно видалити все зайве волосся або нанести однаково рівні лінії. До того ж при денному світлі образ буде сильно відрізнятися від того, що відображалося в дзеркалі з кольоровим (або різнобарвним) підсвічуванням. Замовити дзеркало з підсвічуванням під інтер'єр ви можете в нашому магазині. В каталозі є дзеркала різних розмірів і форм, що дозволяє вибрати позицію для будь-якого інтер'єру. Ми пропонуємо якісний товар за розумною ціною, який ви можете придбати з доставкою додому.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано