Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Спот системи призначені для створення світлових акцентів. Конструкція являє собою дефлектори, закріплені на кронштейні з поворотним механізмом. З його допомогою потік направляють в потрібне місце, створюючи локальну зону освітлення - той самий «spot».

Різновиди

Незважаючи на загальний принцип, типів стельових спот систем існує безліч. Зустрічаються поодинокі споти або ряд світильників на треку - єдиному профілі. Подібний формат зручний, коли в одному секторі необхідно створити кілька ще більш яскравих ділянок. Інший варіант - підсвічування, наприклад, предметів мистецтва.

Розрізняють споти за методом установки. Крім стельових можна придбати підлогові і настінні системи. Загальна конструкція залишається тією ж, однак відрізняється метод і складність установки. Спот системи, розміщені на підлозі, застосовують для ефектної підсвічування предметів і елементів архітектури знизу.

Серед видів ламп найбільш популярні галогенні. Моделі такого типу зазвичай обладнують диммером. Ціна трохи зростає, проте для варіативного підсвічування опція майже обов'язкова.

Для житла

Спот системи в житлових приміщеннях виглядають незвично - їх застосовують в сучасному дизайні квартир для акценту на інтер'єрі. Можна придбати кілька ламп в якості основного джерела світла, концентруючи потік світла в потрібних ділянках.

На кухні і приміщеннях з невеликою площею - передпокій, гардероб - споти менш корисні. Доречніше купити простий світильник. Місце розміщення повинно бути захищене від пилу і вологи - це зменшує ризик виходу з ладу рухомих частин.

Відмінна опція - комбінувати можливості спотів з функціоналом звичайної люстри. Чотирилампові системи візуально нагадують простий прилад, виконаний в незвичайному дизайні - однак має можливість точково висвітлити всі ділянки в кімнаті.

Завдяки широкому асортименту моделей, підібрати споти для відповідності стилю інтер'єру труднощів не складе. Виняток - класичний дизайн, що відсилає до певних епох. Тут не врятує навіть зовнішнє оформлення.

Замовити спот-систему з доставкою по місту чи області можна в нашому інтернет-магазині. Підібрані тільки найякісніші моделі від перевірених виробників. Вартість вказана в картках товару. Уточнити особливості установки та інші питання можна у менеджерів, по телефону або електронній пошті.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано