Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Лампочки зі світлодіодами мають попит на ринку через збільшену світлову віддачу. Світлодіодні лампи або LED можуть використовуватися для освітлення будь-яких приміщень, включаючи промислові та громадські. Відмінною рисою буде екологічність і можливість змінювати тон освітлення. Купити ЛЕД лампу можна з різними варіантами цоколя і форми. Це дозволяє придбати відповідний варіант для будь-якого використання, у тому числі для світильників нестандартної форми.

Відмінності лампочок зі світлодіодами

В інтернет-магазині купити лед лампи можна в різному виконанні. Вони можуть бути у вигляді свічки, груші або стандартної форми. Додатково відзначають наявність спеціальних варіантів для торшерів, а також для бра та аналогічних приладів освітлення. У світлодіодних ламп є низка особливостей. Серед них:

  • висока світлова віддача;
  • енергозбереження через знижений рівень споживання енергії;
  • тривалий термін служби, який досягає 10000 годин;
  • міцність конструкції та стійкість до вібрації;
  • швидке вмикання та несприйнятливість світлодіодів до різких перемикань;
  • безпечна експлуатація;
  • не вимагає спеціальних заходів щодо утилізації;
  • можливість створення розумних лампочок;
  • великий вибір потужності та світлових відтінків.

Основні недоліки продукції належать до варіантів з низькою ціною. Це пов'язано з тим, що виробництво світлодіодних ламп дорожче, ніж для аналогічних пристроїв, і вимагає спеціального обладнання. З цієї причини світлодіодні моделі не можуть коштувати дешево.

Вибір ламп

Якщо потрібно купити лед лампи, то необхідно врахувати низку критеріїв. Головним моментом буде збільшена вартість у порівнянні зі звичайними лампами, тобто не варто купувати моделі за низькою вартістю, оскільки дуже ймовірно виробник заощадив на матеріалах. Це призведе до зменшеного терміну експлуатації.

Також потрібно звернути увагу на основні параметри пристрою. Серед них виділяють потужність, тип цоколя, а також форму. Прикладом буде купівля ламп для люстри у вітальню. Тут будуть необхідні лампи, які підійдуть не тільки за цоколем, а й типом освітлення, а також формою, оскільки це допоможе підкреслити дизайн люстри.

У нас можна купити лампи світлодіодного типу різних розмірів і форм. Каталог містить усі популярні моделі, що полегшує пошук необхідних лампочок. За необхідності можна замовити доставку.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано