Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Настільна лампа - найпоширеніший інструмент додаткового освітлення. При виборі варто звернути увагу на деякі нюанси, які допоможуть уникнути покупки невдалої моделі.

Перше, на що звертають увагу - опора світильника. Матова поверхня безпечна; блискуча відображає світло лампи і створює дискомфорт. У разі підвищеної яскравості виникає ризик травмування сітківки, який зростає з часом. Також настільну лампу не встановлюють на оргскло або іншу поверхню відображає або відблиски ефектом.

Для школяра варто вибрати настільну лампу спокійного відтінку. Яскраві, глянцеві тони відволікають і заважають сконцентруватися. Підійдуть нейтральні тони - сірий або бежевий.

Плафон повинен бути досить довгим - інакше комфортна робота буде можлива тільки при покупці лампочок малого розміру - інші будуть сліпити. Ідеальна форма - витягнутий конус, що створює чітку світлову зону без прямого потрапляння в очі.

Інші критерії

Світлодіодна настільна лампа краще аналогів. Вона світить не менше яскраво і не нагріває матеріал корпусу. Також формат ЛЕД (LED) споживає менше енергії, що критично при тривалій роботі.

При використанні інших ламп відстань від освітлювального елементу до краю плафона має бути не менше 5 сантиметрів. Грає роль і матеріал плафона - матове скло виглядає витончено, але по практичності і вартості поступається іншим матеріалам. Настільне розміщення збільшує ризик випадкового пошкодження.

Для легкого регулювання варто придбати світильник на струбцині. Такий тип досить універсальний, монтується до поверхні за допомогою затискачів і дозволяє змінювати висоту, нахил і кут освітлення. Після виключення лампу можна компактно скласти і відвернути.

Не варто купувати лампи на прищіпках з пластмаси - навіть за привабливою ціною. Кріплення легко ламається, після чого прилад доводиться викидати, або фіксувати підручними матеріалами.

Наш інтернет-магазин пропонує настільні лампи всіх типів. Детальні описи перебувають на сторінках товарів. Замовити вподобану модель можна з доставкою по місту та області, або забрати самостійно. Якість моделей гарантується виробником і відповідає всім технологічним стандартам.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано