Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Кожному дизайнеру ландшафтів в своїй роботі потрібні світлові акценти. Перетворити безлику ділянку в казковий сад або зробити привабливою територію біля готелю майстри можуть за допомогою освітлювальних приладів. Ландшафтне освітлення - це складна багаторівнева система спрямованих світлових елементів, яка творить справжні чудеса.

Класифікація приладів ландшафтного освітлення

За необхідністю підсвітити всі природні і штучні перешкоди і об'єкти, були розроблені світильники для різних екстремальних місць установки. Це спеціальні прилади стійкі до різких температурних коливань або водонепроникні лампи.

В цьому розділі інтернет магазину можна замовити і купити світлові прилади для розв'язання різноманітних задач. Вони діляться на 4 основні типи:

  • наземні світильники - створені для загального або зонового освітлення садово-паркових комплексів, показують планування території, розташування майданчиків, доріжок, альтанок, лавок і будівель;
  • грунтові світильники - створені для підсвічування флори, вони створюють точкове освітлення рослин знизу, служать для прикраси клумб і альпійських гірок, мають високоміцним корпусом, стійкі до вологи і зміні температури;
  • навісні світильники - архітектурна підсвітка, використовуються для позначення доріжок в ландшафті парку або живоплоту, основний спосіб кріплення до фасаду будівлі або парканні стовпи;
  • підводні світильники - для підсвічування фонтанів або басейнів, відрізняються високою герметичністю, встановлюються на стінках або дні водойм.

Які завдання вирішує ландшафтне освітлення

Підсвічування ландшафту несе не тільки естетичну користь, але і вирішує функціональне завдання з висвітлення території. В основі кожного світлотехнічного проекту лежить безпека. Паркове та садове освітлення є серйозною зброєю проти злочинності в нічний час в громадських прогулянкових місцях.

Чому придбати освітлювальні прилади краще у нас

У розділі нашого інтернет магазину зібрані моделі ландшафтного освітлення на всі можливі способи установки. Придбати садово-паркові світильники просто - в розділі можна зробити вибірку по дизайну, потужності, вартості і за способом установки.

Ціна світлових приладів виправдана їх високою якістю виконання і підтвердженої багаторічною експлуатацією. Кращою гарантією вищесказаного є численні вдячні відгуки наших замовників. Замовити доставку обраного товару можна по прямій лінії з менеджером.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано