Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Лінійними світильниками є освітлювальні елементи в симетричному прямому корпусі. Також в конструкцію входять блок живлення, відбивач і розсіювач. Перевага такої форми - широкі можливості для монтажу на будь-які поверхні, як в приміщеннях, так і зовні.

Особливості

Більшість лінійних світильників - світлодіодні. Вони мають ряд переваг, у порівнянні з лампами розжарювання:

  • економічність - менші витрати на обслуговування і електроенергію;
  • довговічність - термін експлуатації близько 30 років, без зниження потужності;
  • відсутність мерехтіння - коефіцієнт до 3%;
  • мінімальний нагрів.

Останнє особливо важливо при установці на комерційних площах. LED-стандарт вважається безпечніше звичайних і галогенних ламп. Також світлодіоди наносять найменшу шкоду екології. Завдяки цьому, погодити встановлення і відповідність вимогам пожежної безпеки з лінійними світильниками простіше.

На відміну від підвісних конструкцій, корпус монтується безпосередньо до поверхні. Звідси - економія корисного простору і захищеність від випадкових ушкоджень. Світильник виготовляють з ударопрочних матеріалів, зберігаючи низьку загальну масу.

Формат вважається одним з найбільш затребуваних, тому придбати лінійні світильники можна у великих кількостях майже в кожному магазині, або замовити через інтернет з доставкою до місця установки.

Запобіжні заходи

Для освітлення просторів на вулиці ворто купити світильники з високим індексом IP. Він вказує на ступінь захисту від вологи і твердих частинок. Чим краще ізоляція - тим вище ціна, проте заміна пошкоджених ламп обходиться дорожче.

При заміні лампи необхідно переконатися, що вона підходить за параметрами. У разі люмінесцентних світильників старий елемент видаляють з корпусу акуратно, щоб не порушити цілісність. При пошкодженні лампи приміщення провітрюють і обробляють ділянку розчином марганцівки.

Робота може порушитися через несправність інших складових. Слабке мерехтіння люмінесцентних моделей - проблеми зі стартером або проводкою. У світлодіодних вразливим місцем виявляється блок живлення або драйвер.

Лінійні світильники різних видів представлені на сайті. Вартість, характеристики і рекомендації по розміщенню вказані в картці товару.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано