Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Декоративні настільні світильники - компромісне рішення між суворою функціональністю і зовнішнім виглядом. Крім висвітлення робочої області, вони повинні перегукуватися з іншими предметами інтер'єру, відповідати обстановці і створювати враження єдиного стилю.

Дизайнерська задумка може втілюватися по-різному. Деякі настільні лампи відрізняються оригінальним методом кріплення. Інші виконані у формі певного предмета, що привертає увагу. Класичний елемент декору - абажур, форму якого в сучасних технологічних умовах виробництва можна змінювати як завгодно.

Зазвичай незвичайні лампи ділять на дві категорії. Перша призначена для дітей - приладу надають форму тваринного або популярного персонажа. Часто можна купити сувенірні світильники від відомих брендів. Ціна в таких випадках часто завищується через використання торгових марок.

Другий різновид - настільні конструкції, що представляють собою невеликий витвір мистецтва. В ідеалі, нестандартна форма повинна бути не просто оригінальною, а гармонійно поєднуватися з функціоналом освітлювального елементу. Вдало втілені задумки дизайнерів стають відмінним подарунком.

Що потрібно врахувати

Важливо, щоб дизайн не заважав роботі. Якщо матеріал настільки щільний, що світло ледь пробивається, або світить занадто виразно - декоративний настільний світильник перетворюється просто в симпатичну статуетку.

Нерідко зустрічається проблема зі стійкістю приладу незвичайної форми. При відсутності кріплення до стільниці спеціальними фіксаторами, конструкція може бути занадто хиткою. Вартість же таких ламп вище звичайних, тому випадково розбити їх образливо удвічі. Досвідчені виробники роблять упор саме на надійність.

Матеріалом виготовлення може виступати все, що забажає дизайнер, тому варто придбати модель зі стійким до нагрівання корпусом. У гіршому випадку постійний вплив тепла зашкодить або деформує конструкцію.

У нашому інтернет-магазині можна замовити дизайнерські настільні світильники на будь-який смак. Вони стануть відмінним подарунком і прикрасою інтер'єру. Доступні варіанти доставки по місту і області. Ознайомитися з технічними характеристиками кожної моделі можна в картці товару. З інших питань менеджери готові проконсультувати в будь-якій формі зворотного зв'язку.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано