Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

У цій категорії немає товарів.

Розділ електрофурнітури в значній частині представлений продукцією двох німецьких виробників, кожен з яких має за плечима більш ніж столітню історію: Jung та Gira

Компанія Gira відома тим, що в далекому 1905 році, ще під ім'ям Giersiepen, отримала патент на перший у світі тумблерного вимикача. Сьогодні Gira продовжує випускати відмінної якості вимикачі (тільки вже більш сучасні, у тому числі автоматичні і сенсорні), але на цьому її асортимент не обмежується. Електрофурнітура Gira представлена широким вибором розеток, терморегуляторів, датчиків руху, таймерів, дистанційного керування, домофонів та іншого необхідного обладнання. Вироби представлені в сучасному дизайні і різних колірних рішеннях, що дозволяє знайти оптимальне рішення під будь-який стиль інтер'єру.

В свою чергу, Jung також є одним з першовідкривачів в світі електрообладнання: компанія була свого часу першим в світі виробником електровентиляційних пристроїв. І сьогодні в асортименті компанії широкий діапазон електрофурнітури і систем, зазначених багатьма нагородами міжнародних виставок, дизайнерів, архітекторів, інженерів.

Електрофурнітура Jung представлена кількома лінійками, від простого і практичного дизайну до ексклюзивного. Безліч актуаторів, датчиків, модулів і панелей - все це дозволяє побудувати сучасну електросистему в будь-якому приміщенні, незалежно від матеріалів його будівництва та оздоблення і в будь-якому дизайні інтер'єру.

Електрофурнітура в інтернет-магазині Елекомп

Придбати повний асортимент електрофурнітури можна в нашому інтернет-магазині за вигідними цінами. Допоможемо підібрати все необхідне для комплексного вирішення будь-якої складності.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано