Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Садові ліхтарики мають класичний зовнішній вигляд, їх історія сягає своїм корінням глибоко в історію розвитку європейської культури. Відомо, що в 1417 році лондонський мер Генрі Бартон наказав в зимові вечори вивішувати на вулиці міста ліхтарі, що б висвітлити темний місто і зробити його безпечним.

Сьогодні головне призначення світлових приладів не змінилося, але з'явилося нове - прикраса території, створення світлових шедеврів в садах і на газонах. Краса і гра світла зробили світлові ліхтарики центром будь-якого саду або парку.

Призначення ліхтарів для саду

Для освітлення саду використовують кілька видів ліхтарів і світильників. Вибір конкретної моделі залежить від вирішення певної задачі і місця установки.

В садовому ландшафті, що висвітлюють ліхтарі, повинні гармонійно вписуватися в навколишнє середовище, бути швидше непомітними. Їх завдання виділити на темному тлі нічного саду красу дерев, фонтанів і стежок, а в денний час, бути декоративною прикрасою території.

За допомогою садових ліхтариків дизайнери вирішують наступні завдання:

  • Створення стильної обстановки. Кожен замовник бажає мати індивідуальний і неповторний сад, це одне з об'єктів гордості будь-якого власника садового або паркового ділянки навколо будинку. Ліхтарі для саду встановлюють біля огорожі, уздовж доріжок, навколо фонтанів, лавок і окремо стоячих дерев.
  • Створення безпечного простору для прогулянок у темний час доби. Проект освітлення повинен бути таким, що б в світлі ліхтарів було просто орієнтуватися, уникнути зіткнення з будівлями і деревами. Садові ліхтарики забезпечують безпечне пересування, якщо їх розмістити уздовж доріжок, біля головних воріт, уздовж огорожі, близько об'єктів декору.
  • Створення естетичного ландшафту для вечірнього відпочинку. Ніжне світло, що випромінюється садовими ліхтарями, забезпечує атмосферу затишку і відокремленості. Комфортні вечірні посиденьки на свіжому повітрі в красі вечірнього саду забезпечують садові ліхтарики, встановлені в зоні відпочинку, поруч з альтанкою, гойдалкою, дитячим майданчиком.

В саду необхідні ліхтарики підвісні та такі, що потрібно вкопувати. З їх допомогою прикрашають квітники, висаджені в ряд дерева, скульптури та будови. Ліхтарі для саду доречні скрізь, де створюють затишок і красу. Їх витончені форми легко безболісно вписуються в природний пейзаж.

Придбати ліхтарики для саду легко в розділі нашого інтернет-магазину за дуже вигідною ціною. Грамотний менеджер з продажу завжди готовий допомогти з вибором, прийняти замовлення, оформити доставку. Гарантія на все обладнання надається відповідно регламенту виробника.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано