Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Нічна вулична підсвітка - це декоративне освітлення ландшафту і архітектурних елементів будівель. Вона реалізується шляхом монтажу зовнішніх світильників в пило-та вологозахищеному виконанні. Це безпечне освітлювальне обладнання, спеціально розроблене для установки на вулиці. Така світлотехнічна продукція витримує сніг, дощ, низькі і високі температури.

Особливості вуличної підсвічування

Нічне вуличне підсвічування використовують на відкритих територіях громадських місць, заміських ділянках, різних будівлях, включаючи малоповерхові житлові будинки. Зовнішнє освітлення обирають, щоб:

 • прикрасити ландшафт і споруди;
 • приховати недоліки архітектури;
 • декорувати споруди і відкриті території;
 • розділити ділянку на окремі функціональні зони;
 • акцентувати увагу на окремих деталях будинків, зелених насадженнях та малих архітектурних форм, включаючи альтанки, штучні і природні гроти;
 • привернути увагу до комерційних об'єктів.
 • Економічний варіант нічного підсвічування на вулиці - світлодіодні світильники. Для їх роботи потрібно в 8 разів менше електрики, ніж для ламп розжарювання. Вони навіть не гріються і не мерехтять, мають тривалий термін експлуатації, що становить мінімум 5 років.

  Для нічного підсвічування обирають ЛЕД ліхтарі, щоб підсвічувати насадження і споруди. Такі освітлювальні прилади консольного типу монтують на стовпах. Випускаються також настінні, підвісні та такі моделі, які вбудовуються в тротуарну плитку або стелю. Підсвічування ще організовується прожекторами і ґрунтовими LED світильниками.

  При виборі враховується потужність, розмір і дизайн ліхтарів для нічного освітлення. Такі пристрої розсіюють або точково випромінюють м'який теплий або холодний світло. Зазвичай світлотехнічна продукція підключається до загальної електричної мережі. Однак при необхідності можна купити моделі, що працюють від батарейок або акумуляторів. Вони оснащуються датчиками руху або освітлення для включення лампочок, коли настає темний час доби або переміщуються люди.

  У нашому інтернет-магазині можна замовити освітлювальне пристрої для нічної вуличного підсвічування, вибравши відповідні варіанти з каталогу з цінами і описом. Всі моделі поставляються від перевірених виробників. Наші менеджери консультують клієнтів, допомагають вибрати товар і організовують його доставку. Її вартість визначається в залежності від віддаленості замовника.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано