Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Врізні точкові світильники відрізняються характерним способом установки. Їх монтують в спеціальний отвір на поверхні. Мінімальний діаметр вказується виробником в описі кожної моделі.

Встановлення

Стельові отвори готують в залежності від матеріалу. Врізи в гіпсокартон роблять після закінчення обробки. У натяжній стелі - ще на етапі проектування. Зазвичай отвір не перевищує в діаметрі 75 мм, однак ширина самого виробу залежить тільки від типу декоративної накладки.

Рекомендується дотримуватися відступи при монтажі декількох врізних точкових світильників. Стандартними показниками вважаються:

  • 1 м між рядами;
  • 1,5 м між кожною лампою;
  • 0,6 м відступу від стіни.

При складній формі стель варто звернутися до фахівців для правильних розрахунків.

Заміна компонентів вимагає акуратності - фіксатори іноді відкриваються неочевидним способом. Застосовувати силу не варто - краще звернутися до опису світильника, щоб ознайомитися з принципом роботи пелюсток і уникнути поломки.

З підбором меблевих ламп все трохи простіше - потрібні лише навички по роботі з деревом. Іноді світильники монтують на додаткову рейку, прибудованих до шафи.

Як вибрати

Вартість врізних точкових світильників залежить від компонентів. Орієнтуватися треба на складові, які подовжують термін служби і гарантують безперебійну роботу. Бажано наявність драйвера, що попереджає пульсацію світла і перегорання.

Для сумісності з іншою технікою і вимикачами варто придбати модель з відповідним конденсатором. Підсумкова ціна виявиться вище, але пропаде головний біль з частою заміною компонентів або проблемним підключенням.

Корпус вибирають, виходячи із завдань. Для локального освітлення підійдуть базові моделі. При необхідності рівномірного розподілу світлового потіку по приміщенню вибирають моделі з широким робочим кутом. Такі світильники досить універсальні і відмінно доповнюють основне джерело світла в кімнаті.

У нашому інтернет-магазині можна купити врізні світильники будь-якого формату. Вироби надходять від перевірених постачальників, якість виготовлення гарантується виробником. Замовити обрану модель з доставкою або самовивозом можна по телефону або електронній пошті. Менеджер допоможе з оформленням і відповість на всі запитання.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано