Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Офісні настільні світильники відрізняються від домашніх більш суворим дизайном і мінімалізмом форм. Головним параметром є функціональність - від лампи потрібна надійна робота, універсальність і високі експлуатаційні характеристики.

Правильний вибір приладу для офісу підвищує продуктивність співробітника і створює комфортні умови при роботі. Освітлення не повинно бути яскравим - досить сконцентрованого потоку світла на всій поверхні столу. Елементи конструкції вибирають матові, або темні, для захисту від відблисків і зайвих відображень.

Критерії

Робоча лампа в офісі обов'язково повинна мати можливість регулювання. Негласний стандарт - настільний офісний світильник на струбцині. Основна складова - штанга з декількома шарнірами і фіксація болтами. З їх допомогою встановлюється потрібна ступінь нахилу і кут освітлення. Всі елементи надійні і легко замінні, проте потрібно дотримуватися акуратності і стежити за відсутністю перегинів проводу.

Краще, якщо лампа буде кріпитися до стільниці, а не стояти на ній. Це одночасно економить корисний простір столу і вберігає світильник від падінь. Підійдуть будь-які моделі з зажимами і можливістю фіксації.

До кабінету керівника можна купити модель, відповідну дизайну приміщення. Вона одночасно має виглядати ефектно, але не вибиватися із загального офісного стилю - надлишок декору виглядає недоречно. Лаконічний дизайн завжди краще.

Рекомендований рівень потужності - лампочки до 60 ват. Це оптимальний рівень для роботи, який не відволікає і не сліпить співробітника при роботі. Також прийнятна яскравість дозволяє уникнути погіршення зору.

Часто настільні офісні світильники закуповують комплектом. Якщо замовити світлодіодні моделі, вдасться компенсувати вартість за рахунок зниженого енергоспоживання. Лампи часто можна придбати оптом; не зайвим буде замовити кілька моделей про запас, на випадок виходу з ладу або розширення штату.

Замовити настільні лампи для офісу можна в нашому інтернет-магазині. У каталозі представлені моделі від надійних постачальників. Ціна і параметри кожної моделі описані в картці товару. Уточнити умови доставки, наявність на складі і інші моменти можна за контактним телефоном або електронною поштою.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано