Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

У цій категорії немає товарів.

Охоронна сигналізація широко використовується для ефективного захисту приватних і комерційних приміщень від несанкціонованого проникнення. Її популярність обумовлена поліпшенням технічної оснащеності зловмисників. Сьогодні будь-хто може купити необхідні охоронні компоненти для будинку - склад підсумкової системи буде залежати від масштабів приміщення та інших чинників.

Складові

Повний набір компонентів сигналізації для будинку можна представити таким чином:

  • сповіщувачі;
  • пульт керування;
  • контрольна панель;
  • ретранслятори;
  • розширювачі;
  • блоки живлення;
  • виконавчі елементи.

Сповіщувачі (датчики, детектори) - це ключові компоненти сигналізації для будинку. Вони забезпечують спостереження і оперативне виявлення проникнення в житло шляхом реагування на певні події - рух, відкриття вікон, зміна температури та інше. Придбати можна як провідні, так і бездротові детектори. Виявивши відхилення, датчик може створити сигнал тривоги для оповіщення власника. Найчастіше в домашніх охоронних системах використовуються інфрачервоні, магнітно-контактні, акустичні та вібраційні датчики - використання таких охоронних компонентів для будинку допоможе забезпечити належний рівень безпеки.

"Серцем" охоронної системи є панель управління. Вона контролює і аналізує сигнали з датчиків, управляє інструментами оповіщення користувача, зберігає дані про події, управляє включенням і відключенням засобів охорони.

Сповіщальними компонентами сигналізації для будинку є світлові, звукові і комбіновані технічні засоби. До них відносять сирени, строблампи та інше.

Важливою складовою охоронної системи є модулі живлення, здатні забезпечувати безперебійну роботу компонентів. Може допомогти виявити проблеми в процесі живлення система здатна оповістити користувача.

Принцип роботи

Принцип взаємодії обладнання простий - датчики фіксують зміну відслідковуючих ними параметрів і передають сигнал на контрольну панель, яка, в свою чергу, відправляє дані в виконавчий орган. Сповіщуючі модулі запускають відповідні процеси - освітлення або сирену.

Замовити охоронні компоненти для будинку можна в нашому інтернет-магазині. В каталозі розміщений широкий асортимент комплектуючих і запчастин з цінами і детальним описом. Вартість доставки можна уточнити у менеджерів.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано