Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Архітектурні світильники призначені для підсвічування фасадів будівель, підкреслення елементів конструкції і достоїнств споруди. Інші часті місця установки - пам'ятники, фонтани і пам'ятники.

Більшість вуличних приладів - світлодіодні. Це обумовлено рядом особливостей:

  • мінімальними вимогами до обслуговування;
  • компактністю елементів;
  • яскравістю світлового потоку;
  • довгим терміном експлуатації;
  • зниженою витратою електроенергії.

В сукупності такі архітектурні світильники обходяться набагато дешевше аналогів - навіть при більш високій ціні. Їх варто придбати, якщо замислюється тривала підсвічування без зайвих витрат на ремонт і заміну компонентів.

Для ефектної розстановки світлових акцентів застосовують комбінації з декількох різновидів. Наприклад, основне освітлення забезпечує лінійний світильник, а спрямовані під потрібним кутом одинарні лампи підсвічують певні ділянки. Особливо цікаво виглядає поєднання світлових потоків різного відтінку і інтенсивності.

Використання

За допомогою архітектурних світильників створюють унікальні вивіски - малопомітна пласка конструкція з металевих планок в потоці світло перетворюється в напис, утворену тінню. Таких прикладів в сучасному дизайні можна знайти безліч. Альтернативне застосування - в якості вуличного бра. Зовнішній вигляд таких моделей зазвичай гармонує з матеріалом і стилістикою вхідних дверей.

При установці на території заміського будинку світловий потік потрапляє як на саму будівлю, так і на територію. Прилади широко застосовують в ландшафтному дизайні для підсвічування доріжок в парках і скверах, розміщуючи на рівних проміжках уздовж стежки.

Вартість зазвичай залежить від конфігурації - кількості елементів - і захищеності. Корпус ізолюється від впливу вологи і пилу. Вищий показник IP (ступінь захисту) дозволяє не турбуватися про працездатність навіть в умовах постійних опадів. Термін служби таких моделей обчислюється десятками років.

Купити архітектурні світильники від перевірених виробників можна в нашому інтернет-магазині. Всі товари відповідають стандартам якості і технологічним вимогам. Характеристики вказані в описі товарів. Замовити доставку і уточнити будь-які деталі можна за вказаним номером або електронною поштою.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано