Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Для освітлення житлових приміщень найчастіше застосовують однофазні трекові світильники. Така трекова система включає в себе стандартну комплектацію, тобто кілька світильників розташовані на шинопроводі. Відмінністю від багатофазних варіантів буде неможливість розбити світильники по групах підключення. Але однофазне трекове освітлення в цьому і не потребує через невелику кількість світильників.

Особливості

Для того, щоб розподілити світло по ділянках використовують однофазні трекові системи. В інтер'єрі таке обладнання допомагає виділити кілька зон, які потребують різної інтенсивності освітлення.

Набір однофазних трекових світильників, розташованих на шині, дає можливість створити контрольоване освітлення приміщення, яке необхідно в певний час або на постійній основі. Додатково можливо розширювати однофазну трекову систему за допомогою додавання нових елементів.

Особливості:

  • наявність у шинного дрота ребра жорсткості, що збільшує можливу навантаження;
  • ціна нижче, ніж у трифазного аналога, так як потужність однофазного трекового освітлення менша, ніж у трифазного;
  • побутове використання для забезпечення освітлення на житлових об'єктах;
  • можливість змін, включаючи розширення однофазної трекової системи.

При виборі однофазних трекових світильників необхідно враховувати, що всі моделі розрізняються по набору параметрів.

Як обрати

В першу чергу при виборі світильників рекомендується звернути увагу на вартість. Дуже дешеві моделі, які зустрічаються на ринку, мають знижений термін експлуатації. У нижній ціновій категорії необхідно підбирати ті товари, які відносять до вже перевірених брендів, які мають позитивну репутацію. Також потрібно врахувати кілька основних моментів. Серед них:

  • вид ламп. Найбільш затребуваними залишаються світлодіодні варіанти;
  • здатність розсіювати світло;
  • спосіб закріплення, зокрема стельовий або підвісний;
  • матеріали і міцність конструкції.

Прикладом останнього фактора буде необхідність в ребрах жорсткості у шини, якщо на неї кріпиться багато світильників. Також бажано підбирати обладнання, яке буде за своєю функціональністю і дизайну підходити приміщенню.

vПридбати елементи однофазного трекового освітлення можна в нашому інтернет-магазині. Каталог включає в себе різноманітні варіанти, які відрізняються за своїми характеристиками, що дає підібрати оптимальне обладнання для приміщення. Додатковою можливістю буде доставка, яку можна замовити при покупці товарів.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано