Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Підвісні світильники відрізняються характерним способом монтажу на троси. Основна частина являє собою плафон або довгасту платформу, підвішену до стельової планці. Провід проходять уздовж троса і укриті декоративної трубкою. При правильному поєднанні з інтер'єром виглядають оригінально і ефектно.

Види

Моделі діляться на дві основні категорії. Перші мають суворий вигляд - зазвичай у формі геометрично правильного прямокутника. Часто їх використовують в якості основного джерела освітлення для офісу або приміщень в стилі лофт. Для таких завдань пропонуються конструкції, що дозволяють об'єднати кілька світильників в єдину систему з вимикачем.

Другий тип - дизайнерські підвісні світильники. Вони доречно виглядають над столом у вітальні, на кухні. Стають центральним елементом оформлення приміщень в стилі модерн або арт-нуво. В інших приміщеннях, де краса інтер'єру не настільки важлива, встановлюється нечасто - наприклад, в спальні. У ванну кімнату підвісну конструкцію монтувати також недоцільно.

Параметри

Перш ніж купити підвісний світильник, потрібно взяти до уваги його показники енергоспоживання. Світлодіодні і флуоресцентні моделі економніші інших. Однак, холодний тон LED може не підійти атмосфері кімнати. Їх частіше встановлюють в комерційні приміщення, для економії і тонізуючого ефекту. Для житлових просторів краще підходить теплий відтінок світлового потоку.

Виробники вказують показник IP - захищеність від зовнішніх впливів. Для просторів з підвищеною вологістю варто придбати модель з високим рівнем стійкості. В іншому випадку потрапляння вологи і пилу негативно позначиться на терміні експлуатації та безпеки приладу. Струмопровідні елементи повинні бути надійно укриті ущільнювачами.

Абажур впливає на розсіювання світла. Круглий, розташований краями вниз, допоможе підсвітити певну зону. Якщо такого завдання немає - варто замовити модель з краями, орієнтованими до стелі. М'яке освітлення досягається за рахунок прозорості; абажур з кольорових матеріалів підсилює яскравість світіння.

Наш інтернет-магазин пропонує підвісні світильники всіх різновидів. Ціна і характеристики від виробника вказані в картці кожної моделі. Замовити доставку, уточнити її вартість та інші деталі можна за контактним номером.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано